Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Kariéralidé

Seznamte se, MDDr. Linh Nguyenová

2 minuty čtení Zveřejněno 31. 5. 2022

MDDr. Linh Nguyenová do Schill Dental Clinic nastoupila jako čerstvá absolventka. Po úspěšném absolutoriu stomatologie se rozhodla nevrátit domů do Karlových Varů, ale zůstala v Praze. K nám se přidala z několika důvodů. Jednak proto, že jí zaujala možnost využít programu Schill Academy, dále kvůli moderním postupům, vybavení a technologiím, které u nás při léčení pacientů používáme.

Program Schill Academy Linh absolovovala v Bratislavě. Líbil se jí přístup k začleňování nových lékařů do týmu a jejich příprava a školení v praxi.

Největší benefit pro absolventa je to, že Ti vysvětlí každý detail a skutečně se Ti osobně věnují. Nikdy nejsi na nic sám a vždy máš kolem sebe zkušené lékaře, kteří jsou ochotni Ti poradit a pomoci. Mnoho z mých přátel nemělo to stejné štěstí při nástupu do praxe. Proto si tohoto přístupu Schill Dental Clinic velmi vážím.

Linh je součástí pražského týmu již třetím rokem a specializuje se zejména na záchovnou stomatologii. Strach ze zubaře její pacienti nemají. Je milá, příjemná a trpělivá.

Jen péče lékaře nestačí, i když je pravidelná. To je jen polovina úspěchu. Další polovina je v rukou pacienta, který se musí o své zuby náležitě starat. To za něj nikdo neudělá.

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

zubní laboratoř

Zubní korunky

Zub na počkání. Jaké jsou typy zubních korunek a jak zvolit tu nejvhodnější?

Na trhu existuje několik druhů zubních korunek, které se liší svými vlastnostmi a materiály. Výběr „nejlepší“ zubní korunky závisí na vašich konkrétních potřebách a požadovaném výsledku. Abyste se v džungli zubních korunek lépe zorientovali, přinášíme vám přehled některých běžně používaných typů: Kovové korunky…

Přečíst článek

Dentální hygiena

Skvělá dentální hygiena. Precizní a zevrubná péče v ordinacích Schill Dental Clinic Praha.

Na profesionální dentální hygienu možná už pravidelně chodíte. Není ale dentální hygiena jako dentální hygiena. Někde trvá déle, někde kratší dobu. Není to ale jen o délce ošetření, ale zejména o jeho preciznosti. Proto se průběh i výsledky mohou snadno lišit pracoviště od…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental