Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

MDDr. Lu Po-Chen, BSc. PGDip

Stomatolog

čeština, angličtina

Dává přednost minimálně invazivním výkonům a ošetřením. A věří, že čím déle si zachováme vlastní zuby, tím lépe.

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Jsem čestný a upřímný zubař.

„Mám rád, když se u mě pacienti cítí dobře. Rád s nimi buduji dlouhodobé vztahy. Spolupracujeme, povídáme si a smějeme se. Pacienti se uvolní a ošetření probíhá lépe a příjemněji, pro obě strany.“

MDDr. Lu Po-Chen se zaměřuje hlavně na záchovnou stomatologii, na rekonstrukce zubů od A do Z. Co to přesně znamená? Opravy od jednoduchých kazů po složité zákroky zaměřené na zlepšení funkčnosti zubů.

V ordinaci MDDr. Lu Po-Chena, původem z Tchai-wanu, vládne vlídná atmosféra.

„Vím, že se lidé často k zubaři bojí. Přistupuji k nim proto citlivě a trpělivě.“

Ošetření se bát nemusíte, vždy budete vědět co vás čeká a jak bude ošetření probíhat. Pan doktor vás zapojí, vše vám vysvětlí a motivuje vás starat se o své zuby na výbornou.

V Čechách vystudoval stomatologii, v Kanadě psychologii.

MDDr. Lu Po-Chen, BSc. PGDip vystudoval dvě vysoké školy, stomatologii na Univerzitě Palackého a psychologii na Univerzitě v Manitobě. Absolovoval také postgraduální studium se specializací na endodoncii ve Velké Británii a master biomimentické stomatologie v USA.

„Abyste byli na špičce v oboru, musíte se stále vzdělávat. Proto se neustále účastním nejnovějších kurzů, teoreticky i prakticky“.

 

Můj tatínek byl zubař, bydlel jsem nad jeho ordinací a trávil tam většinu mého dětství.

Ke stomatologii měl vždycky blízko. Jeho prvním zubařem byl jeho tatínek. Udělal mu první – a zároveň poslední – plombu, když mu bylo 6 let. „Bohužel ten zub byl mléčný, a tak už ho nemám“, říká s úsměvem.

Mimo ordinaci svůj čas nejraději tráví s rodinou. Potkat ho můžete ale také na kole, nebo s foťákem v ruce. Fotografování se věnuje už 20 let a tato zkušenost mu pomáhá hezky zdokumentovat úsměv před a po ošetření.

Šaty dělají člověka, říká se. Když máte ale zkažené zuby a špatný úsměv, krásné šaty nepomůžou. Přeji si, aby všichni moji pacienti odcházeli spokojeni, bez bolesti a s nádherným úsměvem.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 12 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Najdeme termín dle vašeho přání
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental