Airflow

Schill Dental Clinic Technologie AirFlow

Zářivý úsměv

Přestože mnoho z nás má přirozeně modravou barvu zubů, běžným stravováním či jinými činnostmi se na zubech usazují barevné pigmenty. Tyto pigmenty často způsobuje kouření, červené víno, káva či čaj. Na to, abyste předešli nejen zbarvení zubů, ale i různým zánětům a onemocněním v ústech, je dobré tyto usazeniny pravidelně odstraňovat. Nejvhodnější preventivní metodou je právě dentální hygiena a využití přístroje Airflow.

Jak funguje Airflow? 

Jde o technologii, která během zubní hygieny odstraňuje pigmenty z jídel či nápojů a vyhlazuje povrch zubů. Na hladkém povrchu se totiž obtížněji zachycují nečistoty. Během pískování zubů přístrojem Airflow je využit silný proud vody a vzduchu v kombinaci se speciálních práškem. Toto speciální leštění zesvětluje zuby a navrací jim jejich původní přirozenou barvu. Tak dosáhnete nejen zářivého úsměvu, ale i svěžího pocitu v ústech.

Co je to pískování zubů? 

Pískování pomocí systému Airflow je nízko abrazivní metoda, která ze zubů jemně a citlivě odstraňuje povlak a různé další nečistoty. Tím předchází vzniku zubního plaku, kazu či parodontologického onemocnění. 

Jak dlouho po ošetření vydrží zuby vyčištěné a hladké? 

Výsledek dentální hygieny a pískování ovšem není trvalý. Pokud chcete, aby vám výsledek vydržel co nejdéle, měli byste se vyhýbat všem faktorům, které usazování pigmentů způsobují – kouření, pití červeného vína či slazených nápojů, sójové omáčce atd. Právě díky opětovnému rychlému usazování odborníci doporučují navštívit ordinaci dentální hygieny minimálně dvakrát ročně.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.