Bolest zubů v ČT

Při ošetřeních klademe velký důraz na kvalitu, ale také na to, aby se u nás pacient cítil pohodlně, což v sobě zahrnuje i bezbolestný průběh samotných zákroků. K tomu nám při určitých zákrocích pomáhá anestezie, která pacienta uklidňuje tak, aby vnímal jen to, že se něco děje. Pacient však necítí žádnou bolest, maximálně lehký tupý tlak v ústech.

Anestezii používáme nejen proto, že pomáhá k tomu, aby ošetření bylo pro pacienta příjemné, ale usnadňuje i práci lékařům, kteří se nemusí obávat nečekaných prudkých pohybů svých pacientů způsobených nepříjemným pocitem.

Tentokrát byl jedním z hostů pořadu Sama Doma na ČT1 náš sympatický pan doktor MDDr. Ondřej Oleják. Podívejte se na záznam z vysílání a dozvíte se, jaké existují druhy anestezie a jak vyšetření pod anestezií probíhá, na co připravit děti, když jdou k zubaři a co je důležité jim před návštěvou zubaře říci.

ČT1 - Sama doma – Bolest zubů - MDDr. Oleják


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.