MENU

Bolest zubů v ČT

Při ošetřeních klademe velký důraz na kvalitu, ale také na to, aby se u nás pacient cítil pohodlně, což v sobě zahrnuje i bezbolestný průběh samotných zákroků. K tomu nám při určitých zákrocích pomáhá anestezie, která pacienta uklidňuje tak, aby vnímal jen to, že se něco děje. Pacient však necítí žádnou bolest, maximálně lehký tupý tlak v ústech.

Anestezii používáme nejen proto, že pomáhá k tomu, aby ošetření bylo pro pacienta příjemné, ale usnadňuje i práci lékařům, kteří se nemusí obávat nečekaných prudkých pohybů svých pacientů způsobených nepříjemným pocitem.

Tentokrát byl jedním z hostů pořadu Sama Doma na ČT1 náš sympatický pan doktor MDDr. Ondřej Oleják. Podívejte se na záznam z vysílání a dozvíte se, jaké existují druhy anestezie a jak vyšetření pod anestezií probíhá, na co připravit děti, když jdou k zubaři a co je důležité jim před návštěvou zubaře říci.

ČT1 - Sama doma – Bolest zubů - MDDr. Oleják

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.