MENU

CT - počítačová tomografie

CT - počítačová tomografie. Počítačovou tomografii používáme tehdy, když je potřeba vytvořit detailní trojrozměrný snímek měkkých a tvrdých tkání.
Počítačová tomografie zubů - CT v Schill Dental Clinic

Zobrazují se čelisti včetně kloubů, zubů i jejich kořenů (vhodné např. při navrhovaní optimálního tvaru implantátů, můstků nebo ortodontické léčby a správný výběr rovnátek). 3D simulace umožní lékaři také libovolné natočení zobrazené oblasti, řezy skrze kostní hmotu, měření hustoty kostí a poskytne mnoho dalších informací.

Službu poskytujeme nejen našim pacientům, ale i jednorázově, na požádání jiného lékaře. Naši pacienti za snímkem nemusí nikam chodit, vyrobíme ho přímo v naší klinice.

.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.