Digitální zubní rentgen

Vidět více = Vědet více

Technológia X-ray Schill Dental Clinc KaVo

Odhalíme i ty nejmenší problémy

Zubaři v minulosti používaly na rentgenové (RTG) snímky klasický film. Jejich vyvolání bylo pracné a časově náročné. Problematická byla i samotná manipulace se snímky. Digitální zubní RTG přináší obrovskou výhodu – na snímky již nemusíte čekat. Snímek se zobrazí už pár vteřin po vyfotografování na monitoru, na kterém ho lze zvětšovat či barevně upravovat, v případě pokud je třeba zlepšit viditelnost.

Digitální systém čoček umožňuje i zvětšení důležitých detailů, což klasický zubní rentgen nezvládal. Poskytuje tedy přesnější a detailnější informace pro stomatologa, a to při menší radiaci. Pacient dostává výsledný snímek v elektronické podobě.

Schill Dental Clinic poskytuje své rentgenologické služby i pro širokou veřejnost – pro ty, kteří nejsou našimi stálými klienty. Pacientům poskytujeme provedení panoramatického rentgenového snímku standardně jako doplněk ke vstupní prohlídce. Získáváme tak kompletní přehled o stavu zubů a tvrdých tkání.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.