MENU

Digitální zubní rentgen

Digitální zubní rentgen – Vidět víc, vědět víc.

Zubaři v minulosti používali na rentgenové (RTG) snímky klasický film. Jejich vyvolání  bylo komplikované a časově náročné. Problematická byla také  samotná manipulace se snímkem. Digitální zubní RTG znamená obrovskou výhodu - na snímek nečekáte - zobrazí se již za pár vteřin po nasnímání na monitoru, na kterém je možné snímek zvětšovat, či barevně upravovat v případě, že je nutné vylepšit viditelnost.

Digitálny zubný röntgen v Schill Dental Clinic

Digitální systém čoček dovoluje na rozdíl od klasického zubního rentgenu také zvětšení důležitých detailů.  Poskytuje tedy přesnější a detailnější informace pro stomatologa, a to při menší radiaci. Pacient dostává výsledný snímek vypálený na CD  nebo v elektronické formě. 

Digitální zubní rentgen snižuje úroveň škodlivé radiace na minimum v porovnání s klasickými RTG, které používají film.

Naše dentální centrum poskytuje svoje rentgenologické služby pro širokou veřejnost - tedy i pro ty, kteří nejsou našimi stálými klienty.

Našim pacientům poskytujeme vyhotovení panoramatického rentgenového snímku standardně jako součást vstupní prohlídky. Získáváme tak kompletní přehled o stavu zubů a tvrdých tkání.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.