Stomatologie nové generace

V mnohých oblastech života, mimo jiné i v medicíně, mají moderní technologie a materiály obrovský přínos. Lékaři mohou zákroky dělat rychleji, přesněji a dokážou zachraňovat stavy, které byly v minulosti neřešitelné. Stomatologie není výjimkou. Díky moderním technologiím a zlepšující se edukaci v oblasti pravidelné a kvalitnější péče o zuby se dnes posouváme k záchovné stomatologii, jejímž cílem je, jak napovídá samotný název, zachování vlastních zubů po celý život. 

Předpokladem kvalitního ošetření jsou sice moderní technologie, ty však musí být v rukou zručných lékařů, které práce baví, a kteří jsou otevření novým informacím, postupům a technologiím. Tito lékaři představují budoucnost bezbolestné a záchovné stomatologie. Nové technologie vítají a setkávají se s nimi už od začátku své praxe. Zubní lékař ocení rychlost práce a její usnadnění díky 3D modelaci zubních náhrad pro klienta přímo v ordinaci. Klient naopak ocení bezbolestné ošetření, velkou přesnost, výrobu keramických náhrad na počkání a představení výsledné práce ještě před samotným zákrokem, který je nakonec proveden tak, aby byl nejen funkční, ale i esteticky dokonalý.

Kvalitní zubní lékař ví, že každý zub je jiný, každý pacient je jedinečný, a proto je třeba ke všem klientům přistupovat individuálně.  Snahou lékařů je nejen poskytovat kvalitní ošetření, ale i vysvětlovat důležitost samotné péče o zuby. Mnoho lidí si stále neuvědomuje, kolik nemocí je spojeno se špatným stavem chrupu. Zuby jsou zrcadlem zdraví, proto je důležité se o ně starat a chodit na preventivní prohlídky alespoň jednou ročně, nejlépe každých šest měsíců. Pravidelné prohlídky jsou důležité zejména proto, že dokážou problém zachytit již v zárodku. Samotný zákrok i čas strávený v zubařském křesle je pak kratší. Pokud k nám přijdete s vážným problémem, můžeme Vás ubezpečit, že se dá vyřešit bezbolestně, kvalitně a vysoce esteticky. Krásný a zdravý úsměv si přece zaslouží každý.  


book
Now

MAKE AN APPOINTMENT

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Prague s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. and Schill Dental Clinic Košice s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of processing your order.

Our company takes the protection of your personal data seriously, and therefore we would like to draw your attention to the Information for the data subject, in which you will learn complete information about your rights and how your personal data is processed.