o 10 let mladší

Schill Dental Clinic Praha partnerem pořadu

O 10 let mladší díky Schill Dental Clinic Praha! 

 

Naše stomatologické zařízení bylo osloveno k tomu, abychom vstoupili do životů  účastníků unikátního televizního pořadu O 10 LET MLADŠÍ a podíleli se na jedinečné proměně každého z účinkujících. Pořád můžete sledovat na TV Nova od 23. 10. 2019 v hlavním vysílacím čase od 21:30 vždy ve středu a poté ranní reprízu každý čtvrtek od 9:55

Účastníci pořadu se dostali do péče profesionálů Schill Dental Clinic, kteří byli k dispozici u výkonů od dentální hygieny po složite chirurgické operace. Zuby tvoří člověka, a tak výsledky našich proměn značně přispěly nejen ke zvýšení sebevědomí a chuti do života každého z nich, ale také pozitivně ovlivnily zdravotní stav svěřených pacientů. A o to především jde. Darujeme tisíce krásných a zdravých úsměvů. Ten váš již nebudete muset skrývat.

 

Odhodlejte se ke změně i vy. Kontaktujte nás


 


book
Now

MAKE AN APPOINTMENT

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Prague s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. and Schill Dental Clinic Košice s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of processing your order.

Our company takes the protection of your personal data seriously, and therefore we would like to draw your attention to the Information for the data subject, in which you will learn complete information about your rights and how your personal data is processed.