Objednat se k zubaři můžete i v této náročné situaci

v ambulancii so štítmi

Učinili jsme opatření, které chrání nejen vás ale i nás. Naši práci milujeme a chceme vám pomáhat. Za každých okolností ji děláme tak, jak nejlépe umíme, a jinak tomu nebude ani nyní. Aby byla zabezpečena nejvyšší možná míra ochrany vašeho i našeho zdraví, vypracoval tým odborníků plán přísných bezpečnostních opatření, který je nutno dodržovat. 

Naše klinika je vám k dispozici v pracovní dny a nově i v sobotu od 8:00 do 16:00. Stále platí, že je vždy nutno předem ZATELEFONOVAT. Během telefonátu vám budou kladeny otázky, díky nimž bude možné zabezpečit vaši nejvyšší ochranu a objednat vás na vhodný termín.

U nás jste v bezpečí

Náš personál je rozdělený do týmů, které pracují v jiné dny, a tudíž se nepotkávají. Všichni pracovníci jsou vybaveni ochrannými pomůckami a jsou vyškoleni na jejich správné používání. V prostorách kliniky jsou umístěny pouze nezbytné věci, které jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány. Jelikož máme dostatek ambulancí, můžeme zajistit, aby pro každého pacienta byla připravena čistá, důkladně vydezinfikovaná ambulance. Zatímco v polovině našich ambulancí ošetřujeme pacienty, ostatní ambulance se dezinfikují.

 

Termíny plánujeme tak, aby byli nejen oni ale i naši lékaři chráněni v co nejvyšší možné míře:

  • Pacienty nad šedesát let, či pacienty s přidruženým onemocněním ošetřujeme na začátku pracovní doby.
  • Pacienty mladší a zdravé ošetřujeme od 10:00.
  • Pacienty s možným podezřením a potvrzeným  onemocněním Covid-19 neošetřujeme.

 

V den vyšetření

  1. Po příchodu na recepci je nutno mít roušku.
  2. Recepční vyzve pacienta k použití dezinfekce rukou a k nasazení návleků na boty.
  3. Dále pacienta požádá o vyplnění anamnestického formuláře a změří mu tělesnou teplotu. Pokud je tělesná teplota pacienta vyšší než 37 °C, je možné ošetřit pouze akutní bolestivé stavy.
  4. U recepčního pultu stojí vždy jen jeden pacient.

 

Platba

Upřednostňujeme bezhotovostní platbu kartou. Při platbě v hotovosti vyzveme pacienta, aby nejprve použil dezinfekci rukou. Příplatek za zvýšená hygienicko-bezpečnostní opatření neúčtujeme.

 

Omezení zákroků dentální hygieny

Neprovádíme zákroky produkující zvýšeně aerosol, tj. nepoužíváme  Air-flow a ultrazvuk. Tyto zákroky nahrazujeme depuračním kartáčkem a ručními nástroji k odstranění zubního kamene.

 

Jsme tu pro vás. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat. Spolu to zvládneme.

 


order
Now

MAKE AN APPOINTMENT

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is sommitted to protecting your personal data serously and therefor we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.