Heal Ozone

Technologie Heal Ozone

Víc vzduchu, víc zdraví!

Healozone ™ je přístroj, který využívá ozón jak k prevenci, tak při samotných zákrocích. Ozón pomáhá likvidovat bakterie, které způsobují rozpad zubů, onemocnění dásní a pomáhá odstraňovat nepříjemný zápach z úst. U menších zubních vad je tak možné vyhnout se vrtání zubů.

 

Rychle a bez bolesti

Ošetření je rychlé a bezbolestné. Procedura trvá 25-40 sekund na jeden zub. Aplikace ozónu systémem Healozone ™ vytváří optimální podmínky pro obnovu zdravých tzv. antiacidových bakterií, které se přirozeně nacházejí v ústech.

Jaké výhody přináší ozónová metoda odstranění kazů? 

Ozónová metoda se dá aplikovat při opravě většiny menších zubních kazů, aniž byste museli očekávat pocit jakékoliv bolesti. Nejedná se o vrtání, ale o likvidaci bakterií pomocí ozonu. Šetří se tak i samotný zub. Navíc ošetření Healozone pomáhá předcházet demineralizaci zubů. Ozón takto podporuje přirozený "samočisticí" systém v ústech. Přeměňuje sírové součásti na bezzápachové a tím umožňuje čerstvější dech. Při pravidelné aplikací ozonu se dosáhne zásadní redukce opakovaného utváření zubního kazu.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.