Heal Ozone

Technologie Heal Ozone

Víc vzduchu, víc zdraví!

Healozone ™ je přístroj, který využívá ozón jak k prevenci, tak při samotných zákrocích. Ozón pomáhá likvidovat bakterie, které způsobují rozpad zubů, onemocnění dásní a pomáhá odstraňovat nepříjemný zápach z úst. U menších zubních vad je tak možné vyhnout se vrtání zubů.

 

Rychle a bez bolesti

Ošetření je rychlé a bezbolestné. Procedura trvá 25-40 sekund na jeden zub. Aplikace ozónu systémem Healozone ™ vytváří optimální podmínky pro obnovu zdravých tzv. antiacidových bakterií, které se přirozeně nacházejí v ústech.

Jaké výhody přináší ozónová metoda odstranění kazů? 

Ozónová metoda se dá aplikovat při opravě většiny menších zubních kazů, aniž byste museli očekávat pocit jakékoliv bolesti. Nejedná se o vrtání, ale o likvidaci bakterií pomocí ozonu. Šetří se tak i samotný zub. Navíc ošetření Healozone pomáhá předcházet demineralizaci zubů. Ozón takto podporuje přirozený "samočisticí" systém v ústech. Přeměňuje sírové součásti na bezzápachové a tím umožňuje čerstvější dech. Při pravidelné aplikací ozonu se dosáhne zásadní redukce opakovaného utváření zubního kazu.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

VYPLŇTE FORMULÁŘ A MY SE VÁM OZVEME

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.