MENU

Krvácení dásní - Sama doma

Dlouhodobé špatné čištění zubů může způsobit nejen vznik zubního kazu, ale i krvácení, zánět dásní a následné uvolňování závěsného aparátu (parodontózu).  Parodont je tkáň, která obklopuje zub a chrání ho proti vstupu bakterií a dalších nečistot. Onemocnění parodontu může způsobit až úplnou ztrátu všech zubů. Důkladnou péčí o Váš chrup můžete předejít tomuto hrozivému scénáři.

Parodontóza není dědičné onemocnění, proto jejímu vzniku můžeme zabránit pouze my a to správným čištění zubů a správnou péčí o dutinu ústní. Základem prevence je pečlivé čištění zubů, pravidelné návštěvy zubního lékaře a dentální hygiena. O tom, co všechno se děje v našich ústech při zánětu dásní, jak a čím si správně čistit zuby a čeho se vyvarovat, hovořila naše paní doktorka MDDr. Hana Velebilová v pořadu Sama doma. Podívejte se, jaké jsou potřeba dodržovat pravidla při správné péči o zuby. 

Po kliknutí na obrázek se dostane na stránky ČT.

ČT1 - Sama doma – Krvácení dásní - MDDr. Velebilová

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.