Krvácení dásní - Sama doma

Dlouhodobé špatné čištění zubů může způsobit nejen vznik zubního kazu, ale i krvácení, zánět dásní a následné uvolňování závěsného aparátu (parodontózu).  Parodont je tkáň, která obklopuje zub a chrání ho proti vstupu bakterií a dalších nečistot. Onemocnění parodontu může způsobit až úplnou ztrátu všech zubů. Důkladnou péčí o Váš chrup můžete předejít tomuto hrozivému scénáři.

Parodontóza není dědičné onemocnění, proto jejímu vzniku můžeme zabránit pouze my a to správným čištění zubů a správnou péčí o dutinu ústní. Základem prevence je pečlivé čištění zubů, pravidelné návštěvy zubního lékaře a dentální hygiena. O tom, co všechno se děje v našich ústech při zánětu dásní, jak a čím si správně čistit zuby a čeho se vyvarovat, hovořila naše paní doktorka MDDr. Hana Velebilová v pořadu Sama doma. Podívejte se, jaké jsou potřeba dodržovat pravidla při správné péči o zuby. 

Po kliknutí na obrázek se dostane na stránky ČT.

ČT1 - Sama doma – Krvácení dásní - MDDr. Velebilová


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.