Bc. Lucie Psotová, Dis.

Bc. Lucie Psotová, Dis., dentální hygienistka. Narodila se v Ledči nad Sázavou. V roce 2012 ukončila studium na Karlově univerzitě v Praze, kde získala titul bakalář, v oboru všeobecná sestra. V roce 2014 úspěšně absolvovala vyšší odbornou školu v Praze, kde získala titul diplomovaná dentální hygienistka. Během studia si prohlubovala teoretické i praktické znalosti ve stomatologickém centru Zidenta v Praze 10 a v Evropském centru stomatologie na Praze 1. Od začátku července 2014 se stala členkou týmu Schill Dental Clinic. Pravidelně se účastní školení a kurzů a udržuje si tak přehled o novinkách v oboru.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.