MDDr. Alexandra Braun

Narodila se v Bratislavě. V roce 2011 absolvovala lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, v oboru zubní lékař. Během studia absolvovala také odbornou stáž v Japonsku a získala certifikát v oboru estetické stomatologiie v Lichtenšteinsku.

Doposud se věnovala zejména estetické stomatologii a protetice. Ve své denní praxi využívá práce s přístrojem CEREC, mikroskopem a principů minimálně invazivních metod záchovné stomatologie.

Od roku 2011 působila na soukromé estetické klinice v Bratislavě a od roku 2013 pracuje v Praze.

Pravidelně se účastní školení a kurzů zaměřených zejména na endodoncii a mezioborovou spolupráci při řešení tzv. full mouth rehabilitation, neboli celkové rehabilitace úsměvu.

Hovoří anglicky a německy.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.