MDDr. Linh Nguyenová

MDDr. Linh Nguyenová se narodila v Karlových Varech.

Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a k Schill Dental Clinic se připojila v roce 2020 po pracovní stáži v Bratislavě.

Během studia se pravidelně účastnila odborných školení a kurzů, ve svém volném čase stážovala na několika specializovaných pracovištích, aby nakonec zvolila Schill Dental tým pro jeho profesní i lidskou stránku.

Neustále se vzdělává účastí na odborných školeních, zejména v oblasti záchovné stomatologie, a ráda se zaměřuje na práci s bázlivými pacienty.

Svou preciznost a koordinaci tříbí i svými koníčky – kaligrafií, baletem a hrou na klavír.

Kromě češtiny ovládá i angličtinu a vietnamštinu.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.