MDDr. Milena Těžká

MDDr. Milena Těžká pochází ze západních Čech. Jako studentka gymnázia se rozhodla využít přeshraničního projektu a jeden školní rok strávila v Bavorsku. Na VŠ zamířila do Prahy, zde si studia na 1. LF UK osladila v rámci programu Erasmus jedním semestrem v německém Rostocku a dvěma semestry v italské Perugii. Svým pacientům tedy může vysvětlit nejen česky, ale taky anglicky, německy a italsky, že hlavní je zuby správně čistit. Jejím snem je získat pacienta, s nímž by se daly směnit stomatologické konzultace za lekce španělštiny, která do jejího vysněného cizojazyčného kvartetu zatím chybí.

A jak je na tom s manuálními schopnostmi? Jako dítě docházela do keramické dílny a i po dvou desetiletích se obdarovaní příbuzní přou o to, jestli „je ta soška sova, nebo ryba“. Pacienti se ale bát nemusí – z raného období umělecké abstrakce naštěstí paní doktorka vyrostla a modelaci zubů zvládá na výbornou.

Co se týká ostatních zálib, hra na housle ji učí trpělivosti, běh vytrvalosti a volejbal důvěře a týmové spolupráci. A to vše je podle ní pro povolání zubního lékaře nezbytné.

Tým Schill Dental Clinic rozšířila paní doktorka v roce 2020. Klíčové je pro ni neustálé vzdělávání ve formě studia odborné literatury, školení a praktických kurzů.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.