Moderní stomatologie

V mnohých oblastech života, medicínu nevyjímaje, mají moderní technologie a materiály obrovský přínos. Zákroky dokážou lékaři provádět rychleji a přesněji, mohou zachraňovat stavy, které byly v minulosti neřešitelné. Stomatologie není výjimkou. Díky moderním technologiím, ale také zlepšující se edukaci v oblasti pravidelné a kvalitní péče o zuby, se dnes posouváme k záchovné stomatologii, jejímž cílem je, jak hovoří samotný název, zachování vlastních zubů.

Předpokladem kvalitního ošetření jsou sice moderní technologie, ty však musí být v rukou zručných lékařů, které práce baví, a kteří jsou novým informacím, postupům a technologiím otevření. Mladí lékaři představují budoucnost bezbolestné a záchovné stomatologie, novým technologiím jsou otevření a setkávají se s nimi už od začátku své praxe. Práce s počítačem a 3D modelování zubních náhrad přímo před klientem v ordinaci je v souladu s moderními trendy stomatology. Používání nových technologií je ku prospěchu nejen zubního lékaře, ale i klienta, tj.: ošetřovat bezbolestně, s velkou přesností, vyrábět keramické náhrady na počkání, mít možnost představit klientovi výsledek práce předem, a nakonec jej předat klientovi nejen funkční, ale také dokonale estetický.

Práce zubního lékaře není pouze mechanickou záležitostí, každý klient je jiný, každý zub je jiný. Snahou lékařů je poskytnout kvalitní ošetření, ale také vysvětlovat důležitost vlastní péče o zuby. Ještě, stále si mnoho lidí neuvědomuje, kolik nemocí souvisí se špatným stavem chrupu. Zuby jsou zrcadlem zdraví, proto je potřeba se o ně starat a chodit 1x ročně na pravidelnou preventivní prohlídku. Pravidelné prohlídky jsou důležité hlavně proto, že dokážou zachytit problém v jeho zárodku. Potom bývá samotný zákrok i čas strávený v zubním křesle kratší. Dnes Vás však můžeme ubezpečit, že pokud přijdete s vážným problémem, lze jej vyřešit bezbolestně, kvalitně a s dokonalou estetikou. Krásný a zdravý úsměv si přece zaslouží každý.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.