MUDr. Alexander Schill v TV NOVA

"Andrea žila roky po boku tyrana, který ji mlátil a postupem času ji vybil všechny zuby. Synové a štáb pořadu V siedmom nebi s Vilom Rozborilom jí vrátili úsměv."

 Tento příběh se odehrál za hranicemi České Republiky hned v Bratislavě na naší klinice Schill Dental Clinic Bratislava, Slovakia. Lékař z tohoto příběhu - MUDr. Alexander Schill - pracuje právě i v Praze a můžete se s ním a i jinými stomatologickými novinkami seznámit ve Snídani s Novou, které byly odvysílané v těchto termínech 25.11.2014 v čase 7:15 a 9.12.2014 v čase 7:15.

 

 

 

 

 

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.