MENU

Nemějte strach ze zubaře

Bojíte se návštěvy zubaře? U nás nemáte důvod! Pokud bude potřeba, provedeme zákrok pod narkózou. Ošetření chrupu je u nás vždy spojené s maximálním komfortem!

Nemějte strach ze zubaře - Schill Dental Clinic

I sami zubaři se čas od času ocitnou v zubařském křesle, proto dobře vědí, jaké pocity zažíváte Vy jako pacienti. Pocit strachu je stále v nás i přesto, že víme, že technologie a materiály dnešní stomatologie jsou na podstatně vyšší úrovni než v minulosti. Postupy při ošetřeních jsou díky technickým vymoženostem rychlejší a přitom přesnější, nástroje šetrnější, vždy na 100 % sterilní, materiály trvanlivé a ošetření probíhají v lokální anestezii při znecitlivění zubů.

Důvodů, proč mít obavy z návštěvy zubaře, je stále méně. Pocit strachu vychází spíše z intimity ošetření a nevědomosti či nedostatku informací o průběhu zákroku. Není třeba se bát, naši lékaři Vám nejprve vysvětlí postup zákroku a zodpoví všechny Vaše otázky. Mají zkušenosti a znalosti z moderní stomatologie, jejímž cílem je ošetřovat bezbolestně, poskytovat trvalý a estetický výsledek a především zachovat co nejdéle Vaše vlastní zuby zdravé.

Pro náročné a dlouhé zákroky si můžete zvolit ošetření v celkové anestezii. V Schill Dental Clinic spolupracujeme se zkušenými anesteziology, kteří na Vás spolu se zdravotními sestrami a zubním lékařem svědomitě dohlíží, sledují Váš stav a dělají vše proto, abyste měli zuby v dokonalém stavu.