MENU

Nemějte strach ze zubaře

Bojíte se návštěvy zubaře? U nás nemáte důvod! Pokud bude potřeba, provedeme zákrok pod narkózou. Ošetření chrupu je u nás vždy spojené s maximálním komfortem!

Nemějte strach ze zubaře - Schill Dental Clinic

I sami zubaři se čas od času ocitnou v zubařském křesle, proto dobře vědí, jaké pocity zažíváte Vy jako pacienti. Pocit strachu je stále v nás i přesto, že víme, že technologie a materiály dnešní stomatologie jsou na podstatně vyšší úrovni než v minulosti. Postupy při ošetřeních jsou díky technickým vymoženostem rychlejší a přitom přesnější, nástroje šetrnější, vždy na 100 % sterilní, materiály trvanlivé a ošetření probíhají v lokální anestezii při znecitlivění zubů.

Důvodů, proč mít obavy z návštěvy zubaře, je stále méně. Pocit strachu vychází spíše z intimity ošetření a nevědomosti či nedostatku informací o průběhu zákroku. Není třeba se bát, naši lékaři Vám nejprve vysvětlí postup zákroku a zodpoví všechny Vaše otázky. Mají zkušenosti a znalosti z moderní stomatologie, jejímž cílem je ošetřovat bezbolestně, poskytovat trvalý a estetický výsledek a především zachovat co nejdéle Vaše vlastní zuby zdravé.

Pro náročné a dlouhé zákroky si můžete zvolit ošetření v celkové anestezii. V Schill Dental Clinic spolupracujeme se zkušenými anesteziology, kteří na Vás spolu se zdravotními sestrami a zubním lékařem svědomitě dohlíží, sledují Váš stav a dělají vše proto, abyste měli zuby v dokonalém stavu. 

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.