MENU

Proměna paní Zuzany z Oravy

Tentokrát  se štěstí doslova usmálo na milou paní Zuzanu z Oravy. O překvapení se zasloužili její dva synové Peter a Samko, kteří k nim pozvali Vila Rozborila s jeho vysíláním „V siedmom nebi“.

Paní Zuzana to v životě neměla doposud jednoduché. Byla z rozvedené rodiny a vyrůstala jen s maminkou v chudobě. Ani její první manželství se nevydařilo. Manžel ji bil. K tomu se přidala velmi silná paradentóza, kterou v mládí její rodiče zanedbali. Přišla téměř o všechny zuby. Nemohla se ani s chutí najíst.

Situace se vyhrotila do té míry, až se jejím dětem posmívali spolužáci ve škole, že jejich maminka má ošklivé zuby. Podle slov paní Zuzany bylo nejhorší zjištění, že: „Při rozhovoru se vám lidé nedívají do očí, ale do prázdných úst!“

Na paní Zuzanu se usmálo štěstí. V Schill Dental Clinic Bratislava jí profesionální tým pod vedením pana primáře MUDr. Alexandra Schilla vrátil široký úsměv na tváři a možnost se opět s chutí zakousnout do milovaného řízku.

Paní Zuzana se od teď může krásně usmívat i na svého partnera Jana a na všechny své čtyři děti. 

 

 

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.