Reference

Radka Vítková reviewed Schill Dental Clinic Praha — 5 stars

14th September 2018

Nikdy bych nečekala, že budu nadšeně hodnotit zubaře, ale před dvěma dny mě tak strašně začal bolet zub, že se bolest stala během pár hodin nepřekonatelnou. Začala jsem shánět zubaře, ale jelikož už bylo pozdní odpoledne, tak mě nikdo nechtěl přijmout. Až na Schill Dental Clinic, kteří mě nabídli ošetření v 19 hod a ačkoliv mají do 20 hod, tak se mnou nakonec v ordinaci byli až do 20:30. I přes tento pozdní čas můj problém vyřešili s úsměvem a já vím, že jinam už k zubaři nepůjdu.


Adela Nova reviewed Schill Dental Clinic Praha — 5 stars

10th September 2018

Skvělý přístup. Měla jsem dost poničený zuby od mojí předchozí zubařky, ale v Schillu mi to dali dohromady. Hodně profi přístup. Ani jsem nemusela dlouho čekat na objednání. Určitě moc doporučuju.


David Rymes reviewed Schill Dental Clinic Praha — 5 stars

10th September 2018

Cenově vyšší, ale kvalita odpovídá! Doporučuji.


Ing. Radek Rezac reviewed Schill Dental Clinic Praha — 5 stars

17th February 2018

Sice cenově vyšší,ale přístup a kvalita neuvěřitelná. Zažil jsem hodně zubařů a musím uznat,tě zde je péče top včetně vybavení a technologiím. Doporučuji


A H reviewed Schill Dental Clinic Praha — 5 stars

17th April 2018

Díky nim už se nebojím chodit k zubaři! Ceny vyšší, ale vyplatí se to . Doporučuji!


Johana Fuccini hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

24. října 2016

Všem vřele doporučuji Schill Dental clinic Praha. Jsem velmi spokojená se službami, které zubní klinika nabízí. Navíc prostředí je pěkné a personál profesionální.


Cucka Kucka Avolivchotark hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

5. října 2016

Schill Dental Clinic Praha - Velké díky a to je slabé slovo za záchranu zoubků mého dvouletého synka, který i pres to, co podstoupil, se rád vrátí na zubařské křeslo a to s úsměvem! Děkuji asistentkám, cele recepci za lidskost, ochotu, pochopení, trpělivost, podporu, vstřícnost a vůbec za super přístup k nám vystresovaným rodičům, ale i mého synka!!!! Pan MDDr. Ondřej Oleják odvedl excelentní, profesionální výkon!!! Děkuji, děkuji, dekuji! Všem vřele doporučuji!!!

Kratochvílová L.


František Bednář hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

14. září 2016

Chodím k paní doktorce Velebilové. Jsem velice spokojen nejen s její prací, ale i s prací celého týmu. V minulosti jsem k zubaři chodil nerad. Sem jde člověk s pocitem, že je o něj skvěle postaráno. V minulém roce jsem zde byl poprvé. I když jsem celý život chodil dvakrát k zubnímu lékaři, tak jsem se zhrozil, jak špatně o mě bylo pečováno. Paní doktorka Velebilová je kouzelnice. Za měsíc a něco jsem měl zoubky opravené a vše v pořádku. Dnes jsem byl na prevenci a mám z toho super pocit, že je opět vše v pořádku. Jinak jsou zde všichni milí, usměvaví. Prostředí je velice příjemné. Moc děkuji i za nápomoc při dentální hygieně. Myslím si, že pro zuby je to potřeba. Když jsem na ni byl prvně, tak jsem zjistil, že si vlastně čistím zuby špatně. Nyní je tomu již jinak. Závěrem celému týmu přeji jen vše nej a doporučuji navštívit tuto kliniku, pokud máte nějaké potíže. Budete odcházet s radostí. František Bednář


Milena Vaníčková hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

11. květen 2016

Navštívila jsem Schill Dental Clinic a rozhodně nechci skrývat nadšení. Vstřícností, profesionálním a lidským přístupem jsem se za jednu hodinu vstupní prohlídky a následném chirurgickém zákroku naprosto zbavila své letité fobie a nepříjemného pocitu ze všech stomatologů světa :-)

Velmi dobrý pocit jsem měla již ve chvíli kdy jsem se telefonicky objednávala. :-)

Moje poděkování následně určitě patří panu MDDr.Onřeji Olejákovi a jeho milé a sympatické asistence :-)


Hana Pobežalová hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

24. březen 2016

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Kučerovi. Krásně mě udělal korunku na čtyřče vepředu, jsem moc ráda a všem tuto kliniku doporučuji !!!


Drahoslava Janečková Roudenská hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

17. únor 2016

Bez čekání, příjemný personál a skvělá paní doktorka Velebiliová! Moc děkuj :)


Jan Tůma hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

29. prosinec 2015

Nejlepší :) potřeboval jsem akutně ošetřit mezi svátky a bez problémů mě vzali a bolest zubů je ty tam! Ještě jednou díky!


Radka Vítková hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

14. prosinec 2015

Nikdy jsem nevěřila, jak dentální hygiena může pomoci jako prevence. Chodím na ní pravidelně a kazy se mi vyhýbají obloukem. Nepřestává mě udivovat, jak je dentální hygienistka paní Psotová pečlivá a důkladná. Jen tak dál!


Hermina Pomo Pipinič hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

8. prosinec 2015 · 

Toto zdravotní zařízení mohu všem vřele doporučit. Od první návštěvy jsem vždy mile překvapován vstřícností zaměstnanců, špičkovými výkony, výborně zpracovanými terapeutickými plány a milým zacházením s vyděšenými pacienty. Za mě 5+ a jednička podtržená.


Renata Hanušová hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

30. listopad 2015 · 

Dnes jsem absolvovala první vstupní prohlídku a dentální hygienu v Schill dental clinic a byla jsem nadšená. Krásné prostory doplňují profesionální zaměstnanci a velice kvalitní a precizní péče. Děkuji paní doktorce Velebilové za profesionální péči a za její lidský přístup, a také slečně Lucii Psotové za dentální hygyienu na vysoké úrovni. Jsem ráda, že pro mě nyní návštěva u zubního lékaře neznamená stres a strach, a že jsou jejich léčebné a preventivní výkony vidět! Děkuji ještě jednou celému týmu Schill dental clinic.


Lukáš Machálek hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

28. listopad 2015 · 

Vynikající, bezbolestná péče i profesionální přístup paní doktorky Velebilové, díky které jsem změnil názor na zubaře a přestal jsem se bát. Také slečny hygienistky, která mi udělala perfektní hygienu. 
Příjemné prostředí, personál, lokalita - tuto kliniku mohu vřele doporučit !


David Solc hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

1. listopad 2015 · 

Dlouho jsem nebyl spokojen s přístupem svého předcházejícího zubaře. Připadal jsem si tam jen jako „položka“. Rozhodl jsem se tedy zkusit přístup jiné kliniky. Teď mohu říct, že mé rozhodnutí bylo správné. Vyšetření ani samotný zákrok v Schilldental vůbec nebolel a prostředí kliniky je naprosto úžasné, taktéž i celý personál od recepce až po pana doktora Kučeru. Ještě jednou děkuji.


Martina Slavíková hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

10. listopad 2015 · 

Jsem naprosto spokojená. Pan doktor byl velmi vstřícný a přátelský, vše srozumitelně vysvětlil a odvedl skvělou práci.


Eva Duhanova hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

12. listopad 2015 · 

Pan doktor Kučera má velmi přátelský přístup, zodpověděl mi všechny mé otázky, během ošetření mi přesně vysvětloval co dělá a proč. Takovou starostlivost jsem už dlouho nezažila. Pěkné prostředí a příjemná atmosféra. Jinam mě už nikdo nedostane. Vřele doporučuji!


Lukáš Starý hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

23. listopad 2015 · 

Tak dlouho jsem otálel s osmičkami, až jsem se bál jít k zubaři kvůli zákroku. Známý mě přemluvil a dal mi doporučení na vás. Překonal jsem strach a udělal jsem dobře. Děkuji za odbornou péči a úlevu od bolesti!


Jindřich Jindřich hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

21. říjen 2015 · 

Nikdy bych nečekal, že budu pěti hvězdičkami hodnotit zubaře, ale musím, protože si to zaslouží. Prostředí, přístup, profesionalita, vše naprosto skvělé. Byl jsem přímo u pana doktora Schilla, jednou se mi věnoval pan doktor Kučera a z práce obou mám velmi dobrý pocit.


Andrea Nová hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 4 hvězdiček

2. listopad 2015 · 

Nečekala jsem, že najít zubaře v Praze bude oříšek. Nakonec jsem se rozhodla zkusit kliniku Schill a jsem spokojena! Super přístup, rychlé jednání i komunikace, milý personál. Jen tak dál!


Jan Janeček hodnotil  Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

13. listopad 2015 · 

Děkuju za komfortní péči v moderní ordinaci! Změnil jsem zubaře a udělal jsem dobře. :)


Radka Csémi hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

3. říjen 2014 · 

Zubařů jsem se vždy hrozně bála a až zde mi ukázali, že to jde i beze strachu. Milý a zároveň profesionální přístup, žádné čekání a příjemné prostředí velmi oceňuji. Můj chrup velmi utrpěl mým strachem a nesprávnou péčí, ale nyní díky kolektivu v Schill Dental budu mít zase vše v pořádku.


Petr Venclik hodnotil Schill Dental Clinic Praha — 5 hvězdiček

5. září 2014 · 

Velice profesionalni team! Vsem doporucuji, nebot nas chlapy dostat k zubakum :((( no co budu popisovat. Pani doktorka Cikova je snad jedina zubarka, ktere se sverim do rukou :) z cele republiky :)


 

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.