MENU

Schill Dental Clinic v Auparku Žilina

Nová stomatologická klinika v žilinském Auparku!

Je pro nás potěšením, že jsem v lednu 2014 otevřeli moderně vybavenou zubní kliniku v Žilině. Vstup na kliniku je přímo z ulice Veľká Okružná hned vedle lékárny. Klinika se nachází ve 2. poschodí administrativní části obchodního centra Aupark, u kterého můžete jednoduše zaparkovat.

V Žilině už na termín u zubaře čekat nemusíte

V Schill Dental Clinic máme všechny oddělení, přístroje i materiály přímo na klinice. Jakýkoli problém vyřešíme na jednom místě. Nepošleme vás na RTG nebo CT snímek někam jinam a na korunky či jiné keramické náhrady nemusíte čekat, protože máme přístroj CEREC, který dokáže vyrobit na míru korunku, fazetu či bílou keramickou plombu na počkání.

V pohodlí nové kliniky bez stresu a čekání vyřešíme vše, co budete pro zdravé a krásné zuby potřebovat. Bude se vám věnovat tým trpělivých odborníků a vy tak budete odcházet s kvalitně ošetřeným chrupem a dobrým pocitem.

Pěkný úsměv si podle nás zaslouží každý.

 

Schill Dental Clinic Žilina
Veľká Okružná 59/A
Administrativní část Auparku, 2. posch.
010 01 Žilina, Slovensko

Telefon:
+421 41 24 00 000
+421 41 24 00 003

e-mail:
zilina@schill.sk

 

Ordinační hodiny:

Pondělí 7.00 - 19.00
Úterý 7.00 - 19.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 19.00
Pátek 7.00 - 19.00
Schill Dental Clinic Žilina, Aupark
Posedenie v príjemnom prostredí môže byť aj na stomatologickej klinike - u nás v Schill Dental Clinic si želáme, aby ste sa cítili príjemne.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.