Stomatologie nové generace

V mnohých oblastech života, mimo jiné i v medicíně, mají moderní technologie a materiály obrovský přínos. Lékaři mohou zákroky dělat rychleji, přesněji a dokážou zachraňovat stavy, které byly v minulosti neřešitelné. Stomatologie není výjimkou. Díky moderním technologiím a zlepšující se edukaci v oblasti pravidelné a kvalitnější péče o zuby se dnes posouváme k záchovné stomatologii, jejímž cílem je, jak napovídá samotný název, zachování vlastních zubů po celý život. 

Předpokladem kvalitního ošetření jsou sice moderní technologie, ty však musí být v rukou zručných lékařů, které práce baví, a kteří jsou otevření novým informacím, postupům a technologiím. Tito lékaři představují budoucnost bezbolestné a záchovné stomatologie. Nové technologie vítají a setkávají se s nimi už od začátku své praxe. Zubní lékař ocení rychlost práce a její usnadnění díky 3D modelaci zubních náhrad pro klienta přímo v ordinaci. Klient naopak ocení bezbolestné ošetření, velkou přesnost, výrobu keramických náhrad na počkání a představení výsledné práce ještě před samotným zákrokem, který je nakonec proveden tak, aby byl nejen funkční, ale i esteticky dokonalý.

Kvalitní zubní lékař ví, že každý zub je jiný, každý pacient je jedinečný, a proto je třeba ke všem klientům přistupovat individuálně.  Snahou lékařů je nejen poskytovat kvalitní ošetření, ale i vysvětlovat důležitost samotné péče o zuby. Mnoho lidí si stále neuvědomuje, kolik nemocí je spojeno se špatným stavem chrupu. Zuby jsou zrcadlem zdraví, proto je důležité se o ně starat a chodit na preventivní prohlídky alespoň jednou ročně, nejlépe každých šest měsíců. Pravidelné prohlídky jsou důležité zejména proto, že dokážou problém zachytit již v zárodku. Samotný zákrok i čas strávený v zubařském křesle je pak kratší. Pokud k nám přijdete s vážným problémem, můžeme Vás ubezpečit, že se dá vyřešit bezbolestně, kvalitně a vysoce esteticky. Krásný a zdravý úsměv si přece zaslouží každý.  


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.