Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Bc. Kristína Skokňová

Dentální hygienik

čeština, slovenština, němčina, angličtina

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Kristýna Skokňová, zubní hygienistka

Kristína Skokňová: „Čisté zuby se nekazí a zdravé dásně nekrvácí“

Kristína je pečlivá, precizní a pozitivně naladěná. Její práce jí baví a je to vidět na první pohled. Co na ní má nejraději? Výsledky jsou vidět rychle. K proměně dochází již po první návštěvě. Strašně ráda pacienty motivuje ke správným návykům v péči o zuby a dutinu ústní. „Pokud je spolupráce oboustranná, výsledky se dostaví opravdu rychle. A pomohou ulevit od bolestí a zmírnit krvácení dásní. Lidi motivuje vidět, že to funguje. Nejen teoreticky, ale hlavně v praxi.“

Má ráda pozitivní energii, která z pacientů vychází, když překonají strach z ošetření a mají radost z dosažených výsledků. A nebojí se do ordinace vrátit na další hloubkové čištění.

Kristýna Skokňová, zubní hygienistka

Z rodiny zdravotníků rovnou do stomatologické ambulance

Kristína Skokňová se dostala ke  stomatologii více méně náhodou. Ovlivnily jí návštěvy u její dentální hygienistky, která svou práci dělala na výbornou. Navíc se neustále usmívala a Kristína odcházela z její ambulance nadšená a motivovaná. K rozhodnutí zvolit si toto povolání byl pak už jen krůček. Práce zubní hygienistky se jí líbí a dává jí smysl, protože souvisí nejen s estetikou, ale i správnou funkčností zubů.

„Zuby se budou kazit navždy. A já chci dělat užitečnou a přínosnou práci, která je navíc příjemná. V dětství jsem si myslela, že na stará kolena všichni skončíme s protézou. Ale díky mé práci už dobře vím, že to tak není. Pokud se o ně správně staráme, vlastní zuby nám vydrží opravdu celý život.“

Kristína pochází z Popradu a od roku 2017 žije v Praze. Ráda čte, vaří, sportuje. Jako děvče z hor ráda chodí na túry a lyžuje.

 

Kristýna Skokňová, zubní hygienistka

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 12 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Najdeme pro vás vhodný termín
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental