Záchovná stomatologie v ČT

Záchovná stomatologie, protetika, digitální technologie byly dalšími tématy v pořadu Sama doma, o kterých tentokrát hovořil pan MUDr. Alexander Schill hned ve třech vstupech. Podívejte se, čím se záchovná stomatologie zabývá a jaké jsou aktuální nové trendy ve stomatologii. 

Záchovná stomatologie je jednou ze základních oblastí zubního lékařství. Jejím hlavním úkolem je udržet zuby živé a zdravé. Čistý zub nemá důvod se kazit, proto je v záchovné stomatologii kladen velký důraz na prevenci. Ruku v ruce jdou se záchovnou stomatologií i moderní technologie. Rentgen bývá často běžnou součástí zubních ordinací. Máme však různé druhy rentgenů, na kterých lze dělat odlišné snímky. Jaký je mezi nimi rozdíl a který rentgen nám udělá panoramatický snímek a který detailní?

Ve druhém vstupu pořadu Sama doma se pan MUDr. Alexander Schill zabýval tím, jak probíhá výroba zubních náhrad v dnešní době? Jak dlouho výroba zubního implantátu trvá? Protetika a technologie Digital Smile design Vám nejen vrátí úsměv, ale často i sebevědomí.  V poslední, třetí části pořadu pan doktor odpovídal na dotazy diváků, které byly ze všech oblastí stomatologie. 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.