Záchovná stomatologie v ČT

Záchovná stomatologie, protetika, digitální technologie byly dalšími tématy v pořadu Sama doma, o kterých tentokrát hovořil pan MUDr. Alexander Schill hned ve třech vstupech. Podívejte se, čím se záchovná stomatologie zabývá a jaké jsou aktuální nové trendy ve stomatologii. 

Záchovná stomatologie je jednou ze základních oblastí zubního lékařství. Jejím hlavním úkolem je udržet zuby živé a zdravé. Čistý zub nemá důvod se kazit, proto je v záchovné stomatologii kladen velký důraz na prevenci. Ruku v ruce jdou se záchovnou stomatologií i moderní technologie. Rentgen bývá často běžnou součástí zubních ordinací. Máme však různé druhy rentgenů, na kterých lze dělat odlišné snímky. Jaký je mezi nimi rozdíl a který rentgen nám udělá panoramatický snímek a který detailní?

Ve druhém vstupu pořadu Sama doma se pan MUDr. Alexander Schill zabýval tím, jak probíhá výroba zubních náhrad v dnešní době? Jak dlouho výroba zubního implantátu trvá? Protetika a technologie Digital Smile design Vám nejen vrátí úsměv, ale často i sebevědomí.  V poslední, třetí části pořadu pan doktor odpovídal na dotazy diváků, které byly ze všech oblastí stomatologie. 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

VYPLŇTE FORMULÁŘ A MY SE VÁM OZVEME

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.