Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 7, Kristýna.

2 minuty čtení Zveřejněno 10. 5. 2022

Protagonistkou sedmé epizody pořadu Vysněná krása je třiatřicetiletá maminka tří dětí Kristýna. Kristýna nikdy nebyla vdaná. Všechny tři děti má s bývalým partnerem. Vztah jim bohužel nevydržel a rozešli se. Nepomohlo ani to, že si dali novou šanci. Nakonec šli stejně od sebe. Na mladé mamince se tři těhotenství a kojení tří dětí podepsalo – zmizela jí prsa. A tak se přihlásila do Vysněné krásy. Oporou jí byla její sestra Iveta.  Ta jí dodávala nejen psychickou oporu, ale hlavně jí pomáhala s hlídáním dětí. Operace prsou, kdy Kristýna dostala do prsou, která úplně ztratila objem silikonové implantáty, je totiž docela náročná na rekonvalescenci. Pohyby, při niž by Kristýna namáhala prsní svaly, měla totiž zakázané.

U nás v Schill Dental Clinic mladá maminka usedla do křesla zubařského. A vzhledem k tomu, že má svoje zuby moc krásné a zdravé, léčivých zákroků nebylo zapotřebí. Kristýna absolvovala jen dentální hygienu a bělení. Zubní hygienistka Barbora Žižková DiS. po profesionálním očištění zubů Kristýně vysvětlila postup při kombinovaném bělení a udělala otisky. Na základě těch v laboratoři vyrobili formičky – kit na domácí bělení. Po 14 dnech domácího bělení Kristýna absolvovala i bělení ordinační a novým zářivým úsměvem je naprosto nadšená.

Pro zdravý a krásný úsměv jsou péče, prevence a pravidelné profesionální čištění naprosto stěžejní. Proto se na příští preventivní prohlídku u zubaře nezapomeňte objednat ani vy.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

zubní laboratoř

Zubní korunky

Zub na počkání. Jaké jsou typy zubních korunek a jak zvolit tu nejvhodnější?

Na trhu existuje několik druhů zubních korunek, které se liší svými vlastnostmi a materiály. Výběr „nejlepší“ zubní korunky závisí na vašich konkrétních potřebách a požadovaném výsledku. Abyste se v džungli zubních korunek lépe zorientovali, přinášíme vám přehled některých běžně používaných typů: Kovové korunky…

Přečíst článek

Dentální hygiena

Skvělá dentální hygiena. Precizní a zevrubná péče v ordinacích Schill Dental Clinic Praha.

Na profesionální dentální hygienu možná už pravidelně chodíte. Není ale dentální hygiena jako dentální hygiena. Někde trvá déle, někde kratší dobu. Není to ale jen o délce ošetření, ale zejména o jeho preciznosti. Proto se průběh i výsledky mohou snadno lišit pracoviště od…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental