Dětská stomatologie

Vaše děti budou v klidu a na svého dětského zubaře budou vzpomínat s úsměvem. 

Objednejte se online Termín do 24 hodin

Dětská zubní péče bez bolesti a bez špatných vzpomínek

Vaše děti ošetříme v klidu a bez bolesti. Není potřeba se bát. Naši lékaři to s dětmi umí a celý náš tým dělá první poslední pro to, abyste se u nás cítili dobře a v bezpečí.

Zakládáme si na dobré komunikaci, vždy budete v obraze. Vysvětlíme postup krok po kroku, takže vaše dítě bude vědět co ho čeká a nemusí se stresovat. A vy můžete být v klidu.

Důvěra mezi zubařem a mladým pacientem se buduje dlouho, ale pro všechny strany představuje významný benefit. Rodič by měl v tomto vztahu figurovat jako mezičlánek, který dítě připraví na to, že návštěva zubaře je běžnou součástí života. Při pravidelných preventivních prohlídkách a správné péči, je dokonce příjemným zážitkem.

Zajímá vás, jaká jsou nejčastější dětská ošetření?

Není se čeho bát

Pokud má vaše dítko vícero zubních kazů, nebo při vyšetření nespolupracuje, můžeme podat lokální anestetika. Po aplikaci znecitlivujícího gelku s příchutí, nebude bolet ani vpich kraťoučké jehly.

Někdy, navzdory snaze všech zúčastněných, se děťátko bojí, nedá se ošetřit a tehdy nevíme zaručit kvalitu ošetření. V takovém případě se dohodne nový termín s tvz. premedikací, kdy dítěti před ošetřením podáme léčivo rozpuštěné v džusu. Ovlivní jeho vnímání bolesti, spolupráci a nebude si na zákrok pamatovat.

Další možností je ošetření v celkové anestezii. Bezpečně a pod dohledem zkušeného týmu anesteziologů. Více o ošetřeních v anestezii se dočtete zde.

 

Helena Šponerová a MUDr. Šachl

Chceme, aby se děti k zubaři těšily

K dětem přistupujeme citlivě a laskavě. Ošetřujeme je jemně, proto se malí pacienti nemají čeho bát. K usměvavé paní doktorce nebo panu doktorovi se vrací rádi.

Díky pokročilým nástrojům, jako je 2D rentgen, odhalíme malinké kazy a ošetříme je dřív, než začnou dělat neplechu. Dětské zuby také zapečetíme, a tak předejdeme kazům.

Zasloužíte si prvotřídní péči

 • Termín do 24 hodin
 • Odhalíme kazy, dokud jsou malé
 • Ošetřujeme rychle a bez bolesti
 • Pohádky v čekárně a odměna za statečnost

Poznejte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 11 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Naše práce vašimi slovy Co o nás říkáte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic si mě získali naprosto jiným přístupem, než předvedla konkurence. U ostatních jsem měla dojem, že je vlastně trochu zatěžuji. Jako podnikatelka jsem zvyklá na totálně proklientský přístup, takže Schill pro mě byla jasná volba.

  Margita

 • Bylo o mě skutečně dobře postaráno, vše mi vysvětlili a výsledek je výborný. S odstupem času si stále více uvědomuji, že s úsměvem, který mám díky Schill Dental Clinic, je každý den hezčí než předtím.

  Petr

 • Krásné a moderní prostory, bez čekání a poblíž práce. Za mě super.

  Veronika

 • Překvapilo mě, že zubní korunky mi v Schill Dental Clinic vyrobí během deseti minut, přesně během toho, jak si vypiji kávu.

  Jana

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Naši odborníci umí zázraky

Provedené zákroky

Dentální hygiena, ošetření kořenových kanálků, bílé výplně, zubní korunky Cerec.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

více

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental