Přijímáme nové pacienty

„Bez problému si sednu do křesla ke každému z našich doktorů.“ MUDr. Alexander Schill

Naším cílem je váš zdravý a krásný úsměv.

Objednejte se online Všechny specializace na jednom místě

Zasloužíte si prvotřídní péči

 • Objednáme vás co nejdřív
 • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
 • Záruka 5 let na všechna ošetření
 • Vlastní vzdělávací program

Poznejte Schill Dental Clinic

MUDr. Schill osobně dohlíží
na všechny naše ordinace

„Nejsem manažer v obleku, jsem především zubař. A jako zubař objíždím všechny ordinace, dohlížím na ně a sám zajišťuji nejnáročnější zákroky,“ říká MUDr. Alexander Schill.

Schill Dental Clinic vede už od roku 2002, celkem vybudoval 4 dentální centra. Na všech vás ošetříme v klidu a bez bolesti. Díky moderním metodám zachráníme i chrup, který na péči čekal léta.

Ošetříme vás v příjemném
a bezpečném prostředí

 • Pečujeme o vás od roku 2002.
 • Najdete nás v Praze, Bratislavě, Košicích a Žilině.
 • Léčíme pomocí světových postupů a neustále se vzděláváme.

Za svou práci ručíme
5letou zárukou

Naše záruka vám garantuje, že děláme svou práci vždy na 100 %. Pokud vám v ústech cokoliv nesedí nebo z něčeho nemáte dobrý pocit – více informací zde.

Zdarma opravíme například ulomenou fazetu, naštípnutou korunku, vypadlou plombu nebo uvolněnou zubní náhradu.

Schill Dental Clinic
kdysi a dnes

Začátky v roce 2002

Před 20 lety otevřel MUDr. Alexander Schill první ordinaci v Bratislavě. Už tenkrát věděl, že běžně nabízená péče nestačí.

Přál si vytvořit místo, kde zapomenete na běžné starosti. Místo, kde vás ošetří příjemný odborník a kam se budete těšit. Proto začal budovat tým zubařů, kteří svou prací žijí. Kolem nich vzniklo dentální centrum, kde vládne klid, profesionalita a příjemná atmosféra.

Dnes o vás pečujeme i v Praze

Máme radost, že za námi do Prahy jezdí lidé z celé republiky – a těšíme se, až nás navštívíte i vy. Přivítáme vás voňavou kávou a usadíme do pohodlného křesla. Ošetří vás usměvavý lékař, který zná nejnovější metody péče.

 • Vše vyřídíte na jednom pracovišti.
 • Objednáme vás co nejdřív.
 • Návštěva u našich zubařů nebolí.

Objednejte se online Krásný úsměv je ten zdravý

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 13 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Hledáme talentované zubaře

Přidejte se k týmu profesionálů, se kterými se neustále posouváte. U nás pracujete s nejmodernějšími přístroji a v příjemném prostředí.

Koho hledáme?

Práci nám usnadňují nejnovější technologie

 • CEREC ® - CERAMIC RECONSTRUCTION

  Jde o unikátní systém, pomocí kterého vytvoříme novou keramickou korunku nebo výplň na počkání během jedné jediné návštěvy.

 • Stomatologický mikroskop

  Mikroskop umožňuje našim lékařům pracovat až s 26násobným zvětšením a tím ošetřovat s mikroskopickou přesností.

 • CT

  Počítačovou tomografii používáme např. při posouzení stavu kosti, navrhování optimálního tvaru implantátů, nebo můstku.

 • Digitální zubní rentgen

  Vidět více = vědět více. Snímek se zobrazí už pár vteřin po vyfotografování na monitoru, na kterém ho lze zvětšovat či barevně upravovat, pokud je třeba zlepšit viditelnost.

 • Laser

  Využíváme nejmodernější druh KaVo laseru. Kompaktní diodový laser je vhodný při jednoduchých zákrocích, které vyžadují laser s nižší energií. Po ošetření laserem se tkáně uzdravují rychleji a bez zbytečných komplikací.

 • Diagnodent

  Velkou výhodou diagnostiky zubních kazů DiagnoDent je fakt, že pomocí laseru je odhalí již v počátečním stádiu. Zjistí to díky změnám ve fluorescenci zubní struktury. Kaz přitom ještě nemusí být viditelný. Lidské oko je schopno zpozorovat pouze 57% z toho, co zachytí DiagnoDent.

 • Airflow

  Jde o technologii, která během zubní hygieny odstraňuje pigmenty z jídel či nápojů a vyhlazuje povrch zubů.

 • Beefill

  Bee Fill je inovativní přístroj používaný v moderně zařízených zubních zařízeních. Využívá se při endodontických ošetřeních k 3D zaplnění kořenových kanálků.

 • RVG sensor

  RVG senzor (radioviziografie), často nazývaný také intraorálním rentgenem, je základem moderní a kvalitní stomatologické ordinace.

Naše práce vašimi slovy Co o nás říkáte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic si mě získali naprosto jiným přístupem, než předvedla konkurence. U ostatních jsem měla dojem, že je vlastně trochu zatěžuji. Jako podnikatelka jsem zvyklá na totálně proklientský přístup, takže Schill pro mě byla jasná volba.

  Margita

 • Bylo o mě skutečně dobře postaráno, vše mi vysvětlili a výsledek je výborný. S odstupem času si stále více uvědomuji, že s úsměvem, který mám díky Schill Dental Clinic, je každý den hezčí než předtím.

  Petr

 • Krásné a moderní prostory, bez čekání a poblíž práce. Za mě super.

  Veronika

 • Překvapilo mě, že zubní korunky mi v Schill Dental Clinic vyrobí během deseti minut, přesně během toho, jak si vypiji kávu.

  Jana

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Magazín pro krásné
a zdravé zuby

Kariéralidé

Na slovíčko o trendech v moderní stomatologii. Seznamte se, MDDr. Alexandra Braun

Digitální plánování, 3D tisk a intraorální skenování. „To jsou nejnovější trendy v moderní stomatologii, které u nás v Schill Dental Clinic používáme na denní bázi“, uvádí MDDr. Alexandra Braun. MDDr. Alexandra Braun je zkušená lékařka, která se specializuje na záchovnou stomatologii, velké estetické rekonstrukce…

Přečíst článek

Kariéralidé

Vlastní ordinace anebo práce na klinice? V Schill Dental Clinic máte obě výhody.

U nás v Schill Dental Clinic najdete nejen vlastní vybavenou ordinaci, ale i možnost využít silného technologického zázemí a spolupráce s týmem zkušených kolegů, specializovaných v různých oblastech stomatologie. To vám zjednoduší život a umožní jednoduše konzultovat problémy a léčebné postupy. Podle MDDr. Alexandry Braun je práce…

Přečíst článek

KariéraLaboratoř

Hledáme laboranta do naší špičkově vybavené laboratoře Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic Praha máme skvěle vybavenou interní laboratoř, umístěnou hned vedle ambulancí. Na denní bázi zde připravujeme korunky, zubní náhrady nebo průhledné dlahy pro nejrůznější způsoby použití. Díky naší laboratoři pracujeme lépe a efektivněji. A pozitivně se to promítá i do…

Přečíst článek

Další články našich lékařů

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental