Pomáháme talentovaným
lékařům stát se výjimečnými

Do týmu Schill Dental Clinic si vybíráme talentované lékaře a školíme je ve vlastním vzdělávacím programu. Osvojí si špičkovou péči, práci s pokročilými nástroji a řešení komplikovaných případů.

Přidejte se

Zajistíme vše, co lékaři
potřebují pro svůj růst

 • Lékař se učí pod vedením zkušeného kolegy
 • Hradíme vám plný plat a motivujeme vás k práci
 • Dostanete svou ordinaci v Schill Dental Clinic Praha
 • Podpoříme vás v dalším vzdělávaní na školeních

Naši pacienti potřebují lékaře, kteří jdou s dobou, neustále se vzdělávají v nových postupech a technologiích a zároveň příjemně vystupují. Proto jsme založili Schill Academy.

Zakladatel MUDr. Alexander Schill

Jak vzdělávání na Schill Academy probíhá?

1

Schill Academy se odehrává v našem pražském dentálním centru. Po celou dobu vám hradíme plat.

2

První měsíc sledujete při práci zkušenějšího kolegu. Vše vám vysvětluje, ukazuje práci s pokročilými technologiemi a objasňuje naše standardy péče.

3

Až budete připraveni, začnete ošetřovat vy. Zkušenější lékař je po celou dobu s vámi, konzultuje s vámi jednotlivé kroky a radí.

4

Nespěcháme na vás. Někdo potřebuje 3 měsíce, někdo 6. Pro nás je zásadní, abyste si osvojili vše, co náš tým umí.

5

Po absolvování získáte certifikát a připojíte se k našemu týmu v Praze.

Proč to děláme? Pro váš úsměv

Protože naši klienti si zaslouží tu nejlepší péči. Univerzitní vzdělání dává zubařům dobrý základ, ale praxe pod dohledem špičkových odborníků vám předá zkušenosti, které na přednáškách nenajdete. Vychováváme generaci zubařů, ke kterým se klienti těší.

 • Schill Dental Clinic je pracoviště, které má dlouhodobě dobré jméno. Pramení to z dlouholeté precizní práce lidí, kteří jsou ochotní pro své pacienty udělat maximum. Proto jsem se sem přihlásila i já.

  MDDr. Linh Nguyenová absolventka Schill Academy

 • To, že jsem po 5 letech studia musel projít dalším zaučováním, nepokládám za nevýhodu. Právě naopak, byl to jeden z rozhodovacích faktorů, proč jsem se ucházel o místo v Schill Dental Clinic, protože jsem se chtěl učit od zkušených.

  MDDr. Jakub Scheer absolvent Schill Academy

 • Zaučoval mě doktor Schill. Bylo to pro mě zajímavé, takový posun kupředu. Necítil jsem tlak, stále jsem se měl na koho obrátit. Jsem zvyklý tvrdě pracovat. Když se chcete posouvat, musíte na sobě pracovat.

  MDDr. Ivan Kinčík absolvent Schill Academy

 • Schill Academy vyžaduje neustálou koncentraci s cílem dosáhnout perfektního a kvalitního výsledku ošetření. Je tu přátelský kolektiv, jsem tu velmi spokojená a neměnila bych.

  MDDr. Soňa Majerníková absolventka Schill Academy

Učte se od nejlepších

Rádi vás naučíme vše, co umíme. Pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis. Možná už brzy zažijete, jak se klienti usmívají na špičkové lékaře z týmu Schill Dental Clinic.


  Odesláním souhlasím se
  zpracováním osobních údajů

  Sledujte své zubaře na Instagramu

  schilldental