Péče o zuby v létě

Plánujete dovolenou? Vezměte si s sebou zdravé zuby

1 minuta čtení Zveřejněno 7. 6. 2022

Léto se kvapem blíží a vy se nemůžete dočkat, až se konečně vydáte na dovolenou. Všichni známe ten pocit vzrušení a radostného očekávání. Odpočítáváme čas dělící nás od příštího letního dobrodružství, od naší další cesty za sluncem, za vlnami moří a oceánů, do malebných zákoutí v krajích dalekých i blízkých. Toužíme po klidu, relaxaci a příjemných zážitcích. Těšíme se na sportovní vyžití a cestování. Na skleničku dobře chlazeného bílého vína a romantickou večeři při západu slunce s výhledem do přístavu.

Aby vaše sny ani zasloužený odpočinek nenarušila obtěžující epizoda s bolavými zuby, nezapomeňte se objednat na preventivní prohlídkudentální hygienu. Vychutnáte si tak dovolenou co nejlépe to půjde, bez starosti o citlivé zuby, reagující bolestivě na studené či sladké.

Protože zdravý a krásný úsměv je něco, co určitě chcete mít na dovolené s sebou.  Pospěšte si, termíny se rychle plní.

Štítky

Péče o zuby v létě

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental