Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Práce pro zkušeného lékaře v Schill Dental Clinic Praha

3 minuty čtení Zveřejněno 11. 9. 2023

MUDr. Alexander Schill, zakladatel a vedoucí lékař

Staňte se součástí sehraného týmu a začněte novou etapu vaší kariéry v jedné z našich plně vybavených ordinací. Zkušenému stomatologovi nabízíme v Schill Dental Clinic Praha prostředí, ve kterém se může stát špičkou v oboru.

Proč jsme skvělou volbou pro váš profesní rozvoj?

DOBRÉ JMÉNO
Schill není jen pouhé jméno v názvu kliniky. MUDr. Alexander Schill – zakladatel a vedoucí lékař – je stomatolog s 27letou praxí. Pravidelně ošetřuje pacienty na pražské pobočce a specializuje se na zubní chirurgii a implantologii. Máte možnost s ním aktivně spolupracovat, učit se a profesně se stále posouvat.

KVALITNÍ TÝM
Máme sehraný tým lékařů různých specializací, se kterými se můžete v případě potřeby okamžitě poradit. A to nejen s kolegy v Praze, ale i na kterémkoliv z našich pracovišť na Slovensku. Máte také oporu v MUDr. Schillovi, který s vámi váš případ rád zkonzultuje – buď osobně, telefonicky nebo online.

SILNÉ ZÁZEMÍ PRO LÉKAŘE 
Skvěle vybavené moderní ordinace, perfektní procesy a tým zkušených sester, zubních hygienistek, laborantů a anesteziologů jsou u nás samozřejmostí. Nechybí ani podpora recepčních, které mají pod palcem agendu, objednávání pacientů a všechny administrativní úkony. Vy se tak můžete věnovat jen medicíně a vašim pacientům.

OŠETŘENÍ I V CELKOVÉ ANESTEZII
Dostanete se k zajímavým zákrokům a ošetřením v celkové anestezii.
I pro rodiče dětí je právě zákrok v celkové anestezii mnohdy východiskem z komplikované situace. A ty my pomáháme efektivně řešit.

PODPOŘÍME VÁS VE VZDĚLÁVÁNÍ
Stomatologie je obor, který se rychle vyvíjí a my to víme. Proto nabízíme našim stomatologům širokou škálu možností dalšího vzdělávání. Kromě našeho vlastního programu Schill Academy, cíleného na absolventy, podporujeme účast našich lékařů na konferencích a specializačních kurzech.

INOVUJEME A MODERNÍ TRENDY JSOU U NÁS DOMA
Jsme otevřeni novým nápadům a inovace vznikají i přímo u nás ve spolupráci s naší společností Microdent. Schill Dental Clinic je optimální volba pro stomatology, kteří si přejí být v čele svého oboru.

NAŠE LÉKAŘE UMÍME OHODNOTIT
Máme konkurenceschopnou platovou strukturu, která reflektuje pracovní nasazení, zkušenosti a kvalifikaci lékařů stomatologů. Věříme, že dobře placení lékaři jsou spokojenější a motivovanější. Nabízíme stabilní základní plat a měsíční odměny podle individuálnych výsledků. Šikovný a pracovitý lékař s praxí 2–4 roky si u nás vydělá průměrně 100 až 400 tisíc Kč hrubého měsíčně.

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT?
Mrkněte na popis pozice zde a kontaktujte nás způsobem, který vám nejlépe vyhovuje – e-mailem, telefonicky anebo prostřednictvím webového formuláře. Přijďte se k nám podívat a zjistit, co můžete získat, jak vylepšit vaší současnou situaci a posunout se v kariéře. Jsme přesvědčeni, že naše moderní a dobře vybavené zubní centrum, s přátelskou atmosférou a možností dalšího rozvoje, bude pro vás skvělým místem.

Těšíme se na možnost přivítat vás v týmu Schill Dental Clinic.

Chcete se dozvědět o Schill Dental Clinic více? Poslechněte si rozhovor se zakladatelem a vedoucím lékařem MUDr. Alexanderem Schillem na Dental rádiu Stomateam. Celý rozhovor si můžete přečíst i zde: Pracujeme, nestíháme a hledáme kolegy

Další podobné články

zubní laboratoř

Zubní korunky

Zub na počkání. Jaké jsou typy zubních korunek a jak zvolit tu nejvhodnější?

Na trhu existuje několik druhů zubních korunek, které se liší svými vlastnostmi a materiály. Výběr „nejlepší“ zubní korunky závisí na vašich konkrétních potřebách a požadovaném výsledku. Abyste se v džungli zubních korunek lépe zorientovali, přinášíme vám přehled některých běžně používaných typů: Kovové korunky…

Přečíst článek

Dentální hygiena

Skvělá dentální hygiena. Precizní a zevrubná péče v ordinacích Schill Dental Clinic Praha.

Na profesionální dentální hygienu možná už pravidelně chodíte. Není ale dentální hygiena jako dentální hygiena. Někde trvá déle, někde kratší dobu. Není to ale jen o délce ošetření, ale zejména o jeho preciznosti. Proto se průběh i výsledky mohou snadno lišit pracoviště od…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental