Celková rekonstrukce chrupuProměnaZubní implantáty

Výsledek za překonání strachu stojí.

3 minuty čtení Zveřejněno 9. 12. 2022

Pan Marián po zákroku, proběhla celková rekonstrukce chrupu a on se teď může konečně usmívat a pořádně najíst.

Bez zubů žil dlouhých 18 let. Ten pocit, když se uviděl v zrcadle s kompletně novým chrupem, nedokázal nejdříve ani popsat. Panu Mariánovi se změnil život k lepšímu o asi tak 180 stupňů. Nejvíc se těší až se zakousne do oblíbeného jídla a skutečně si ho vychutná. Doteď si totiž na spoustu jídel musel nechat zajít chuť a nebo si ho krájet na maličkaté kousky.

Marián k nám do bratislavské ordinace přišel s panickým strachem. Předchozí špatné zkušenosti s předchozími zubaři v něm vyvolávaly pocit úzkosti už ve chvíli, kdy měl vejít do čekárny. Proto celý tým našich recepčních, sester a lékařů k Mariánovi přistupoval velmi citlivě. Máme dlouholeté zkušenosti s řešením takových situací a vystrašeného pacienta dokážeme uklidnit. Vše začíná už v čekárně, kdy recepční pacientovi vysvětlí klidně a srozumitelně, co se bude dít. Nejprve podstoupí zevrubnou vstupní prohlídku. Po komplexním vyšetření pan doktor Schill zhodnotí stav jeho zubů a navrhne postup léčby.

Pan Marián před zákrokem neměl skoro žádné vlastní zuby

Pan Marián před zákrokem

Tak se stalo i panu Mariánovi. Ten zanedlouho po vstupním vyšetření usedl do zubařského křesla k prvnímu ošetření. Tím byla dentální hygiena, která předchází každému dalšímu zákroku. Proč? Abychom měli jistotu, že zuby jsou zcela čisté a na 100% bez plaku a zubního kamene. Pak můžeme přistoupit k dalším zákrokům.

Pan Marián měl zuby ve velmi špatném stavu. Ve většině případů mu zůstaly jen kořeny, které se ale nedaly v rámci léčby využít. Proto jsme je museli odstranit a zavést do horní i dolní čelisti implantáty. Marián musel podstoupit zákroky zubní chirugie. Celková rekonstrukce chrupu pana Mariána trvala na naše poměry o něco déle. Pan Marián je totiž kuřák a svému zlozvyku neodolal ani po dobu léčby. To ovlivnilo průběh léčby a způsobilo špatné hojení jednoho z implantátů. My se ale nevzdali a léčbu se nám podařilo dotáhnout do zdárného konce.

Pan Marián po zákroku, proběhla celková rekonstrukce chrupu a on se teď může konečně usmívat a pořádně najíst.

Pan Marián po zákroku

Komplikované případy nás neodradí. Vždy hledáme účinná řešení a velké výzvy nám nenahání strach. Poskytneme vám citlivě veškerou péči tak, aby výsledky léčby byly perfektní a vy se cítili dobře.

I proměna pana Mariána dopadla na výbornou. Po letech se může konečně pořádně najístnaplno šťastně usmívat.

A co vám pán Marián vzkazuje?

V Schillu se zubaře nemusíte bát, tak do toho jděte.

Štítky

Celková rekonstrukce chrupuProměnaZubní implantáty

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental