Zubní implantáty Nový zub k nerozeznání od původních

 • Zub vypadá a slouží jako vaše zuby
 • Při správné hygieně vám vydrží celý život
 • Používáme implantáty s biopovrchem, které se rychle hojí
 • Korunku připraví na míru naše vlastní laboratoř

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Dokonalý zub na první, druhý i třetí pohled

Že vašemu úsměvu něco chybí? Nemusí. Brzy ho doplní dokonalý nový zub, který nerozeznáte od ostatních.

Naši specialisté vám implantují titanový šroub a na něj nasadí na míru vyrobenou korunku. Nový zub vám bude celý život sloužit jako vlastní. Jen už nikdy nebude bolet.

Objednejte se k nám Vše vyřešíme pod jednou střechou

úspěšná rekonstrukce chrupu paní Romany

Zajímá vás, jak implantát vypadá a jak jeho implantace probíhá?

Podívejte se na video, které nám poskytla společnost Straumann, která je jedním z předních výrobců kvalitních implantátů. Používáme je i my v zubních ordinacích Schill Dental Clinic Praha. O jejich výhodách si můžete přečíst zde.

Zasloužíte si prvotřídní péči

 • Najdeme pro vás vhodný termín
 • Za svou práci ručíme 5 let
 • Připravíme korunku ve vlastní laboratoři
 • Vyšetření i zákrok pod jednou střechou

Poznejte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 11 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Biopovrch pro hladké hojení

Implantaci provedeme během pár minutlokální anestezii, ucítíte jen mírný tlak. Používáme titanové implantáty s biopovrchem, které se rychleji hojí.

Díky nim se implantát ujme v 99 %. A pokud ne? Nic se neděje, zdarma vám ho aplikujeme znovu.

Nejde jen o krásu

Že vám vypadlý zub na pohled nevadí? To chápeme, o krásu ale nejde. Okolní zuby se posouvají, protilehlý zub vyrůstá a ubývá vám kostní hmota. Proto doporučujeme implantát neodkládat. Pokud vám chybí zubů víc, je tady pro vás řešení systémem all-on-4/all-on-6.

Už za pár 4–6 týdnů se můžete chlubit novým dokonalým zubem. Tak proč čekat? Pečujte o své zdraví už dnes a zuby vám zůstanou déle.

Kolik stojí zubní implantát?

Možností je několik. Probereme je s vámi a navrhneme řešení, které sedne vašemu úsměvu i rozpočtu.

 • Ekonomický implantát od 19 403 Kč
 • Implantát prémiový od 34 721 Kč

Rezervujte si termín Zabere to jen 2 minuty

19 403–34 721 Kč Kompletní ceník

Naši odborníci umí zázraky

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

více

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, ošetření kořenových kanálků, bílé výplně, nasazení zubních korunek.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, ošetření kořenových kanálků, bílé výplně, zubní korunky Cerec.

Implantace je rychlejší, než byste čekali

Pokud nemusíme trhat zub a doplňovat kost, probíhá implantace takto:

1

Zaparkujete přímo v budově. Na recepci vás uvítáme voňavou kávou.

5 minut

2

Zubař vám provede CT a aplikuje anestezii. Díky ní ošetření nebolí.

10 minut

3

Připraví podmínky pro vložení a vloží implantát.

10 minut

4

Bezbolestně zavře ránu.

5 minut

5

Provede kontrolní rentgen, aby se ujistil, že je implantát správně usazený a vše je v pořádku.

5 minut

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Ptáte se nás

Z čeho se skládá implantovaný zub?

Implantovaný zub má dvě hlavní části: samotný implantát, který slouží jako náhrada kořenu zubu, a korunku. Korunku, tedy část zubu, kterou vidíte, vyrábíme ze stomatologického porcelánu a připravíme ji v jakémkoliv odstínu. Implantáty používáme titanové s biopovrchem, které se rychleji hojí.

Musím implantát vyndávat na noc?

Nemusíte. Šroub drží implantát v čelisti podobně jako kořen, proto na něj vůbec nemusíte myslet. Vypadá a slouží jako přirozený zub.

Jaký je rozdíl mezi implantátem, korunkou a můstkem?

Implantát nahrazuje celý chybějící zub: kořen i korunku. Můstek je zubní náhrada upevněná na okolních zubech, mezi kterými zub chybí. Můstek tuto mezeru vyplňuje, nese novou zubní korunku. Můžeme ho upevnit i pomocí implantátů, které se tak stanou „pilíři“ můstku.

Jak se mám o implantát starat?

Stejně jako o své zuby. Hygiena je velmi důležitá jak u přírodních zubů, tak u implantátů.

Po implantátu cítím mírný otok dásně. Je to normální?

Ano, toto je běžné. Otok by měl ustoupit do 2–3 dní po zákroku. Doporučujeme jíst kašovitou stravu, nekouřit a nepít alkohol.

Jak zákrok probíhá?

Nejprve vás komplexně vyšetříme. Uděláme vám rentgen a CT a podle snímků navrhneme implantát, který vám sedne jako vlastní zub.

Poté vás ošetříme na dentální hygieně a odstraníme vám zubní kámen.

Implantát vám zavedeme v lokální anestezii během pár minut, ucítíte jen mírný tlak.

Přibližně po týdnu vám vyndáme stehy, pokud bylo potřeba šití. Hojení trvá přibližně 6 týdnů. Po této době se za námi zastavíte, lékař vám odebere otisky a podle nich vyrobí finální korunku. Korunku vám nasadíme při čtvrté návštěvě. Potom k nám budete docházet na pravidelné kontroly, abychom se ujistili, že je váš chrup včetně implantátu v pořádku a slouží, jak má.

Jak dlouho trvá hojení po implantaci?

Přibližně 6 týdnů.

Můžu místo po ošetření ledovat?

V prvních hodinách po ošetření, kdy vám ustoupí účinek lokální anestezie, určitě můžete. Potom ale nedoporučujeme ani ledové, ani teplé obklady, mohly by zpomalovat hojení.

Jak dlouho mi implantát vydrží?

Při správné péči celý život. Implantáty ale potřebují stejné čištění jako přírodní zuby a také pravidelné návštěvy dentální hygieny.

Jak se vyrábějí zubní korunky?

Moderní a velmi rychlý a efektivní způsob výroby zubních korunek je s použitím přístrojů CEREC. CEREC je moderní technologie v stomatologii, která umožňuje zubním lékařům vytvářet zubní náhrady přímo v ordinaci. Proces začíná skenováním zubů pomocí speciálního skeneru. Na základě získaných dat se vytvoří digitální 3D model zubní náhrady. Na počítači se poté navrhne a upraví požadovaný tvar a design. Poté se tyto informace přenesou na brusný stroj, který z keramického bloku vytvoří finální zubní náhradu. Ta se následně upraví a trvale cementuje na postižený zub. Celý proces se odehrává během jedné návštěvy, což šetří čas a zjednodušuje léčbu. CEREC nabízí rychlost, přesnost a pohodlí pro pacienta, a proto je oblíbenou volbou pro výrobu dentálních náhrad přímo v ordinaci.

 

Jak funguje špičkový zubní scanner?

Zubní scanner je moderní technologické zařízení používané v stomatologii pro skenování zubů a ústní dutiny. Funguje na principu optického snímání a vytváří detailní digitální 3D model zubů a okolních tkání.

Při použití špičkového zubního scanneru zubní lékař přenese bezdrátový skener do ústní dutiny pacienta a postupně skenuje jednotlivé zuby a tkáně. Skener vysílá světelné záření nebo laserový paprsek na povrch zubu a zachytává odražené světlo. Získaná data jsou rychle zpracována a přeměněna na digitální 3D model.

Špičkové zubní scannery mají několik výhod oproti tradičním otiskovacím materiálům:

 • Pohodlnost pro pacienta: Pacient nemusí mít v ústech nepříjemný otiskovací materiál, který se tvrdne. Skenování je neinvazivní a pohodlné.
 • Vysoká přesnost: Špičkové scannery poskytují vysoce přesné výsledky. Detailní 3D model umožňuje zubnímu lékaři vidět a analyzovat zuby a tkáně s vysokou přesností.
 • Rychlost: Skenování zubů pomocí špičkového scanneru je rychlé a efektivní. Data jsou okamžitě zpracována a připravena k dalšímu použití.
 • Digitální archivace: Digitální 3D modely zubů mohou být uloženy a archivovány elektronicky. To umožňuje snadný přístup k informacím o pacientovi a snadné sdílení dat s kolegy i laboratoří.

Špičkové zubní scannery přinášejí významné vylepšení v diagnostice, plánování a výrobě dentálních náhrad. Umožňují přesnější a pohodlnější postup při výrobě zubních korunek, můstků, fixních protéz i rovnátek.

Naše práce vašimi slovy Co o nás říkáte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic si mě získali naprosto jiným přístupem, než předvedla konkurence. U ostatních jsem měla dojem, že je vlastně trochu zatěžuji. Jako podnikatelka jsem zvyklá na totálně proklientský přístup, takže Schill pro mě byla jasná volba.

  Margita

 • Bylo o mě skutečně dobře postaráno, vše mi vysvětlili a výsledek je výborný. S odstupem času si stále více uvědomuji, že s úsměvem, který mám díky Schill Dental Clinic, je každý den hezčí než předtím.

  Petr

 • Krásné a moderní prostory, bez čekání a poblíž práce. Za mě super.

  Veronika

 • Překvapilo mě, že zubní korunky mi v Schill Dental Clinic vyrobí během deseti minut, přesně během toho, jak si vypiji kávu.

  Jana

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental