Apexlokátor

Apexlokátor v Schill Dental Clinic

Co je apexlokátor?

Apexlokátor je přístroj nové generace, který se využívá při endodontických ošetřeních. Jeho úkolem je precizně stanovit délku kořenového kanálku zubu. Podle klinických studií je měření pomocí apexlokátoru dokonce přesnější, než měření pomocí RTG přístrojů.

 

Proč je Apexlokátor důležitý?

K tomu, aby bylo endodontické ošetření správně dokončeno, je třeba, aby byl lokalizován a ošetřen celý kořenový kanálek – od nejužšího bodu (apexu) až po jeho viditelnou část. Apexlokátor na základě měření elektrického odporu mezi tkáněmi určí přesnou délku kořenového kanálku. Stomatolog tak dokáže ošetřit i méně dostupné prostory kanálku.

Ošetření apexlokátorem je zcela bezbolestné. Díky tomu, že kanálek je zaplněn přesně po hrot, je zkvalitněna nejen následná léčba, ale prodlužuje se i životnost zubu.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.