Dlahu je třeba naplnit gelem a následně nasadit na zuby. Jde o ordinační nebo kombinované bělení, což znamená, 14 dní si bude klient aplikovat gel sám a 15. den je na řadě dobělení v ordinaci. Dlahy je třeba nosit několik hodin denně, nejlépe během spánku. Výsledkem je trvale bělejší úsměv.
V jakých případech vynechat bělení zubů?
Zda je pro vás bělení zubů vhodným řešením, vám nejlépe poradí specializovaný odborník. V těchto případech však jde o rizikový zákrok a bělení se proto nedoporučuje.
- trpíte paradontitidou/paradentózou/máte odhalené zubní krčky
- máte vysokou kazivost zubů
- jste těžký kuřák
- máte mnoho plomb, korunek a můstků
- jste těhotná, případně kojící žena
- jste mladší než 18 let
Na co se nejčastěji ptáte
Pomocí bělení dokážeme změnit odstín pouze živých, t. j. vlastních zubů. Není možné měnit barvu protetických náhrad - korunek, můstků či implantátů. Řešení je individuální. V mnoha případech není barevný odskok viditelný. V některých případech je však nutné implantát či korunku předělat. Nejlépe vám poradí náš odborník osobně. Pokud máte zájem o bělení zubů nebo konzultaci stavu, neváhejte se objednat.
Bělení nepoškozuje zub ani zubní sklovinu, je bezpečné. Materiály, které využíváme, jsou zdravotně nezávadné, schválené a plně certifikované.
Bělící zákrok lze absolvovat maximálně jednou ročně. Ambulantně vybělené zuby by si měly udržet novou barvu přibližně 3 až 5 let. K původní barvě se však vaše zuby už nikdy nevrátí. Trvanlivost výkonu však závisí i na zubní hygieně, domácí péči, či dokonce na vašich stravovacích návycích.