Bělení zubů

Bílá je obecně vnímána jako ideální barva zdravých zubů. Každodenní vlivy a běžné zvyky však mají tendenci zuby zabarvovat. Mezi nejsilnější faktory, které ovlivňují barvu zubů, patří káva, čokoláda, slazené nápoje, červené víno a cigarety, ale například i sójová omáčka či borůvky. U nás v ordinaci využíváme nejnovější neinvazivní technologie na to, abychom vám navrátili přirozenou barvu vašich zubů.

Metoda Pure Whitening je jednou z nejúčinnějších a zároveň nejšetrnějších metod na bělení zubů ve stomatologické praxi. Metoda využívá na míru vyrobené průhledné dlahy, do kterých si klient aplikuje speciální bělící gel.

Dlahu je třeba naplnit gelem a následně nasadit na zuby. Jde o ordinační nebo kombinované bělení, což znamená, 14 dní si bude klient aplikovat gel sám a 15. den je na řadě dobělení v ordinaci. Dlahy je třeba nosit několik hodin denně, nejlépe během spánku. Výsledkem je trvale bělejší úsměv.

V jakých případech vynechat bělení zubů?

Zda je pro vás bělení zubů vhodným řešením, vám nejlépe poradí specializovaný odborník. V těchto případech však jde o rizikový zákrok a bělení se proto nedoporučuje.

  1. trpíte paradontitidou/paradentózou/máte odhalené zubní krčky
  2. máte vysokou kazivost zubů
  3. jste těžký kuřák
  4. máte mnoho plomb, korunek a můstků
  5. jste těhotná, případně kojící žena
  6. jste mladší než 18 let

Na co se nejčastěji ptáte

Pomocí bělení dokážeme změnit odstín pouze živých, t. j. vlastních zubů. Není možné měnit barvu protetických náhrad - korunek, můstků či implantátů. Řešení je individuální. V mnoha případech není barevný odskok viditelný. V některých případech je však nutné implantát či korunku předělat. Nejlépe vám poradí náš odborník osobně. Pokud máte zájem o bělení zubů nebo konzultaci stavu, neváhejte se objednat.

Bělení nepoškozuje zub ani zubní sklovinu, je bezpečné. Materiály, které využíváme, jsou zdravotně nezávadné, schválené a plně certifikované.

Bělící zákrok lze absolvovat maximálně jednou ročně. Ambulantně vybělené zuby by si měly udržet novou barvu přibližně 3 až 5 let. K původní barvě se však vaše zuby už nikdy nevrátí. Trvanlivost výkonu však závisí i na zubní hygieně, domácí péči, či dokonce na vašich stravovacích návycích.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.