MUDr. Robert Šachl

Anesteziolog

čeština, angličtina

MUDr. Šachl má za sebou přes 20 let zkušeností jako anesteziolog. Zakotvil u anestezie malých dětí, kterým se věnuje s trpělivostí a láskou.

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

„Rád vidím po ošetření dětský úsměv“

MUDr. Šachl má za sebou přes 20 let zkušeností jako anesteziolog. Zakotvil u anestezie malých dětí, kterým se věnuje s trpělivostí a láskou.

Sám říká, že je při jeho práci důležité potěšit malého pacienta před anestezií i po probuzení, aby se cítil příjemně a bezpečně. Největší radost má, když se na něj po výkonu usmívá dítě i jeho rodiče.

A proč on sám věří v péči o zuby kolegům ze Schill Dental Clinic?

„Protože tu pracuje skvělá parta lidí, kteří mají svou práci rádi.

20 let praxe v Česku i ve světě

Jako studenta ho fascinovali lékaři, kteří řeší složité situace na operačním sále s ledovým klidem. A tak si zvolil náročnou dráhu anesteziologa.

Působil v univerzitních nemocnicích v Praze a v Dublinu, jako kardioanesteziolog nasbíral zkušenosti na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Ve Všeobecné fakultní nemocnici Praha pracoval v ECMO centru, které pečuje o pacienty s kritickým selháním srdce nebo plic.

Jsme pyšní, že dnes odborník formátu MUDr. Šachla pečuje právě o naše pacienty. S tak zkušeným lékařem jste v nejlepších rukou.

Mimo ordinaci potkáte doktora Šachla s rodinou nebo při sportu. V zimě ho baví skialpové lyžování, od jara se věnuje triatlonu.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 11 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Objednáváme do 48 hodin
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental