CENÍK SLUŽEB

Schill Dental Clinic Praha

 

Víme, že ošetření zubů není levnou záležitostí. V Schill Dental Clinic děláme vše proto, aby byly výsledky naší práce trvanlivé, a navíc s dlouhodobou zárukou.
Abyste nemuseli dělat kompromis v kvalitě a mohli svým zubům dopřát kvalitní péči, připravíme Vám plán ošetření a způsob financování léčby.

 

Za kvalitou si stojímeSvou prací ručíme za vaši spokojnost. Jsme tým špičkových odborníků, kteří se neustále vzdělávájí, aby efektivně zaváděli světové inovace do prostředí všech zařízení Schill Dental Clinic

finanční plán pro každéhoUmíme vám rozložit v čase i velký počet ošetření a naplánovat jejich financování tak, aby to bylo dostupné pro každého.

ZKRÁCENÝ CENÍK

Spolupráce se zdravotní pojišťovnou je omezující nejen pro nás, ale i pro naše pacienty. Pojišťovny mají limity, kterými nás nutí ustoupit z našich
standardů. Proto nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami. Pokud chceme, aby byly výsledky naší práce trvanlivé, nemůžeme dělat kompromisy. Poskytujeme standard, který si naši klienti opravdu zaslouží.

Vstupní vyšetření je prvním kontaktem mezi stomatologem a novým klientem. Během této návštěvy se zaměříme na celkový stav vaší ústní dutiny. Už během první návštěvy pochopíte, že o vás bude kvalitně postaráno.

Naše konzultace jsou určeny klientům, kteří si přejí detailní vysvětlení zákroků. Během rozhovoru se specialistou se dozvíte vše, co vás zajímá. Vysvětlíme vám plán léčby a trvání jednotlivých zákroků.

Fotokompozit je funkční a šetrný výplňový materiál, který splňuje nejvyšší estetické nároky na bílé plomby.

Fazety jsou tenké keramické plošky, které se lepí na vnější povrch zubů. Po ošetření zůstanou zuby vitální a plně funkční. Úkolem fazet je zakrýt praskliny, rýhy či odštípnuté kousku zubu. Taktéž řeší estetickou otázku chrupu, ať už se jedná o barvu zubů, nebo jejich tvar.

Zubní korunka navrací původní tvar zubu, který je z větší části poškozen nebo oslaben. V Schill Dental Clinic používáme technologii Cerec®, díky které vám vyrobíme korunku na počkání.

Chybějící zub nemusí být problém. Zubní implantát je dlouhodobé a vysoce kvalitní řešení. Jde o šroub vložený do kosti, který poskytuje stabilní základnu pro korunku zubu. V Schill Dental Clinic využíváme vysoce kvalitní německé a švýcarské implantáty.

Přestože křivé zuby jsou zejména estetickou vadou, ignorování tohoto problému může vést k dalším problémům. V Schill Dental Clinic pracujeme nejen s fixními, ale také snímatelnými a neviditelnými rovnátky vhodnými pro všechny věkové kategorie - děti, mladé i dospělé.

V Schill Dental Clinic využíváme inovativní a neinvazivní metodu bělení Pure Whitening, která nabízí možnost kombinovaného i ambulantního bělení. Takové bělení vám při správné péči vydrží i několik let.

Náš kompletní ceník (PDF, 1.55 MB)


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

VYPLŇTE FORMULÁŘ A MY SE VÁM OZVEME

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.