MENU

Kariéra

V Schill Dental Clinic pracuje sladěný tým profesionálů – lékařů, zdravotních sester, dentálních hygienistek, laborantů a recepčních. V průběhu let jsme vybudovali profesionální pracovní prostředí ve všech pobočkách. Příjemně se v něm cítí jak naši klienti, tak i naši zaměstnanci. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Kariéra v Schill Dental Clinic

Všechny volné pracovní pozice naleznete zde:

Kariéra PRAHA

 

Hledáme nové členy do Schill Dental Clinic Praha

Rozšiřujeme svůj tým a přijmeme do nových atraktivních prostor kliniky na plný úvazek ZUBNÍHO LÉKAŘE se zaměřením na záchovnou stomatologii.
Požadujeme: zájem o obor, znalost anglického jazyka a profesionální přístup k pacientům.
Nabízíme: nadstandardní vybavení ordinace, odpovídající finanční ohodnocení a profesní růst.
Nástup možný po dohodě.
Bližší informace na: tel.:
730517519
e-mail: kariera@schill.cz

V Schill Dental Clinic nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně, k tomu nám pomáhají zajímavá rozvojová školení. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření žádné obavy. Konec konců naší úlohou je bolest odstranit a vykouzlit na tváři spokojený pěkný úsměv.

 

Co říkají naši zaměstnanci

„Na klinice mě baví to, že se neustále zdokonalujeme, máme všechny moderní pomůcky k práci a díky novým technologiím víme, jak ošetřovat bezbolestně. Kvalita je tu na prvním místě. Jsme dobrý tým, který se schází i mimo práci a to myslím, mluví za vše,“ Lucie, lékařka.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním osobních údajů společnosti Schill Dental Clinic souhlasíte s následujícím:

Podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů v platném znění souhlasí uchazeč o zaměstnání ve společnosti Schill Dental Clinic prostřednictvím internetové stránky www.schilldental.cz  se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v životopisu, motivačním dopisu a v souvisejících přílohách. Uchazeč o zaměstnání si je vědom, že informace, které poskytuje včetně fotografie, patří do kategorie osobních údajů. Čestně prohlašuje, že všechny uvedené informace jsou pravdivé a poskytnutí údajů je dobrovolné na základě vlastního rozhodnutí. Tyto údaje mohou být zpracovány výlučně pro účely personálního výběrového řízení a pro tyto účely budou zařazeny do databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas může uchazeč o zaměstnání kdykoliv odvolat, a to písemně doručením na adresu společnosti Schill Dental Clinic. 

Zájem o pracovní pozici

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: txt odf pdf doc docx.

Zasláním mého životopisu a motivačního listu, resp. další dokumentace beru na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat moje osobní údaje za účelem uskutečnění výběrového řízení a obsazení uveřejněné pracovní pozice vhodným kandidátem.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně a proto věnujte Vaši pozornost následujícímu Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.