Naše služby

Vše na jednom místě

Denně vytváříme desítky krásných úsměvů. Obrázek ovšem řekne víc než tisíc slov.

PŘED A PO

Prevence

Zdravý a krásný úsměv je snem nejedného z nás. V Schill Dental Clinic víme, jak takového úsměvu dosáhnout a jak ho udržet. Nezapomeňte, prevence je důležitá v každém věku.

 

Záchovná stomatologie

Jsme záchrannou stanicí pro případy, které se mohou zdát ztraceny. Přijďte se přesvědčit, že ještě nemusí být pozdě. Není nad vlastní zuby, proto se snažíme zachránit každý zub.

Záchovná stomatológia

Zubní rovnátka

Mít rovné zuby není jen o kráse, ale také o zdraví. Kromě estetiky dokáží zubní rovnátka řešit vážné vady v postavení zubů. V Schill Dental Clinic vám poradíme, jak během několika měsíců dosáhnout úsměvu jako z obálky časopisu.

zubné strojčeky
Implantáty

Chirurgie a implantologie ve stomatologii

Naši lékaři denně provádějí složité chirurgické zákroky s použitím lokální nebo celkové anestezie.

Protetika - zubní náhrady

Pokud vám chybí část zubu, celý zub nebo velký počet zubů, nemusíte zoufat. Poradíme vám, jaký typ zubní náhrady je pro vás nejlepší. Moderní stomatologie je zárukou, že na každý případ existuje řešení.

Zubné náhrady

Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.