Úvěr na zuby

Zuby máme jen jedny, a proto je třeba o ně řádně pečovat. Naším cílem je pacientům zajistit bezbolestnou zubní péči při zachování vysokého standardu ošetření. Moderní technologie a metody splňující nejpřísnější požadavky včetně těch estetických  sebou někdy nesou i vyšší výdaje pro pacienty. Nově na naší klinice nabízíme možnost úvěru na stomatologická ošetření díky www.uvernazuby.cz. Pokud plánujete složitější zákrok, se kterým jsou spojené vyšší výdaje, nebojte se zeptat! Investice do zdraví je investice, která se Vám skutečně vrátí! 


Co je „úvěr na zuby“

Zdravotní pojišťovny často plně nepokryjí všechny výdaje spojené se stomatologickým vyšetřením a provozem ordinací. Některá ošetření nelze odložit na později, s Úvěrem na zuby se můžete nechat ošetřit ihned a celkové finanční náklady si rozumně rozložit a splácet je postupně. 

  • Financování ošetření od 22 000 Kč
  • Měsíční odklad splácení
  • Rozložení splátek 6 až 48 měsíců
  • Transparentní jednání

Podrobné informace naleznete na stránkách www.uvernazuby.cz.

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.