ZPŮSOBY FINANCOVÁNÍ

LÉČEBNÝ A FINANČNÍ PLÁN

ZÁKROKY MŮŽEME ROZLOŽIT V ČASE

Pokud potřebujete více zákroků, připravíme vám plán léčby, aby nebyly pro vás ošetření velkou zátěží najednou. V případě vyšších nákladů na stomatologickou léčbu vám můžeme poradit, jak celou situaci finance zvládnout prostřednictvím úvěru. Pokud nyní na takový zákrok nemáte finanční prostředky, je rozumné si v případě zdraví půjčit. Promluvili jsme se o takové možnosti s bankami a připravili jsme řešení. Nazýváme to finanční plán. Jde o půjčku určenou k ošetření zubů.

FINANČNÍ PLÁN

Kvalitní ošetření zubů má smysl – a má i svou cenu. Jelikož jde o investici do zdraví, neměli bychom dělat v kvalitě kompromisy. Víme, že ošetření zubů není levné. Je třeba si ale uvědomit, že nejnovější materiály jsou tak kvalitní, že vydrží desítky let nebo dokonce navždy. Přístroje jsou přesné – a pokud je personál perfektně vyškolený, dokáže s jejich pomocí zachránit to, co v minulosti možné nebylo. A to všechno něco stojí. I velký počet ošetření umíme rozložit v čase a naplánovat jejich financování, aby celý proces byl finančně dostupnější.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.