Objednat se k zubaři můžete i v této náročné situaci

v ambulancii so štítmi

Učinili jsme opatření, které chrání nejen vás ale i nás. Naši práci milujeme a chceme vám pomáhat. Za každých okolností ji děláme tak, jak nejlépe umíme, a jinak tomu nebude ani nyní. Aby byla zabezpečena nejvyšší možná míra ochrany vašeho i našeho zdraví, vypracoval tým odborníků plán přísných bezpečnostních opatření, který je nutno dodržovat. 

Naše klinika je vám k dispozici v pracovní dny a nově i v sobotu od 8:00 do 16:00. Stále platí, že je vždy nutno předem ZATELEFONOVAT. Během telefonátu vám budou kladeny otázky, díky nimž bude možné zabezpečit vaši nejvyšší ochranu a objednat vás na vhodný termín.

U nás jste v bezpečí

Náš personál je rozdělený do týmů, které pracují v jiné dny, a tudíž se nepotkávají. Všichni pracovníci jsou vybaveni ochrannými pomůckami a jsou vyškoleni na jejich správné používání. V prostorách kliniky jsou umístěny pouze nezbytné věci, které jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány. Jelikož máme dostatek ambulancí, můžeme zajistit, aby pro každého pacienta byla připravena čistá, důkladně vydezinfikovaná ambulance. Zatímco v polovině našich ambulancí ošetřujeme pacienty, ostatní ambulance se dezinfikují.

 

Termíny plánujeme tak, aby byli nejen oni ale i naši lékaři chráněni v co nejvyšší možné míře:

  • Pacienty nad šedesát let, či pacienty s přidruženým onemocněním ošetřujeme na začátku pracovní doby.
  • Pacienty mladší a zdravé ošetřujeme od 10:00.
  • Pacienty s možným podezřením a potvrzeným  onemocněním Covid-19 neošetřujeme.

 

V den vyšetření

  1. Po příchodu na recepci je nutno mít roušku.
  2. Recepční vyzve pacienta k použití dezinfekce rukou a k nasazení návleků na boty.
  3. Dále pacienta požádá o vyplnění anamnestického formuláře a změří mu tělesnou teplotu. Pokud je tělesná teplota pacienta vyšší než 37 °C, je možné ošetřit pouze akutní bolestivé stavy.
  4. U recepčního pultu stojí vždy jen jeden pacient.

 

Platba

Upřednostňujeme bezhotovostní platbu kartou. Při platbě v hotovosti vyzveme pacienta, aby nejprve použil dezinfekci rukou. Příplatek za zvýšená hygienicko-bezpečnostní opatření neúčtujeme.

 

Omezení zákroků dentální hygieny

Neprovádíme zákroky produkující zvýšeně aerosol, tj. nepoužíváme  Air-flow a ultrazvuk. Tyto zákroky nahrazujeme depuračním kartáčkem a ručními nástroji k odstranění zubního kamene.

 

Jsme tu pro vás. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat. Spolu to zvládneme.

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

VYPLŇTE FORMULÁŘ A MY SE VÁM OZVEME

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.