Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Kariéralidé

Seznamte se, MDDr. Masood Dehghan

3 minuty čtení Zveřejněno 6. 6. 2022

MDDr. Masood Dehghan je relativně čerstvou posilou týmu Schill Dental Clinic Praha. Původem Peršan z Iránu, žijící v Dubaji, se rozhodl studovat stomatologii anglicky na Univerzitě Karlově v Hradci Králové. Kromě angličtiny, perštiny a arabštiny mluví i česky. Již v průběhu studií přemýšlel o tom, jestli se vrátit do Dubaje a nebo zůstat v Evropě, kde je vysoká úroveň stomatologické praxe i mnoho příležitostí.

„Současná stomatologie má dvě stránky, buď děláte víc byznys a nebo víc medicínu. To je rozhodnutí, před kterým stojí každý absolovent. Já se rozhodl pro medicínu, protože pro mě je tento přístup zásadní. Je pro mě důležité se profesně rozvíjet, stále se učit novým postupům a technikám, a v neposlední řadě je mi blízký i výzkum. V Čechách jsem se rozhodl zůstat kvůli tomu, že jsem našel práci v Schill Dental Clinic, kde se mohu moderní medicíně věnovat naplno“, říká s úsměvem Masood.

Masood nás našel na internetu. Ve vyhledávači  hledal nejlepší stomatologická centra v Praze a Schill Dental Clinic se mu objevila mezi prvními třemi. Tak k nám zavolal a domluvil se zahájení stáže, kam nastoupil od ledna 2021. Absolovoval i stáž v nemocnici. U nás se ale rozhodl zakotvit a absolovoval i čtyřměsíční Schill Academy.

Máme nejmodernější vybavení, materiály a nástroje. Máme možnost vzdělávat se. Pokud máme zájem absolovovat nějaký kurs, MUDr. Schill velmi rád vyhoví a v dalším studiu nás podpoří. Studiu a profesnímu zdokonalování jsou obecně dveře Schill Dental Clinic otevřené a to se mi moc líbí.

Dále se mi moc líbí organizace týmu, podpora recepčních a asistence sestřiček. To nám lékařům umožňuje se věnovat pacientům a medicíně. Medicína je zde na prvním místě. Dostáváme prostor učit se a pracovat podle nejnovějších trendů. Věci tady neděláme jen „pro peníze“, jak to bohužel často ve stomatologické praxi bývá. Tady tomu tak není. Nejsme nuceni jet co možná nejrychleji jednoho pacienta za druhým, jak na běžícím páse. Ano, samozřejmě máme ceník a pacienti za naše služby platí. Ale náš model je postavený na tom, že investujeme do vybavení a technologického zázemí tak, abychom mohli pacienty ošetřovat podle nejnovějších postupů s využitím nejmodernějšího vybavení a nástrojů.

Vezměme si například mikroskop. Na univerzitě, kde jsem studoval, jich bylo pár k dispozici, studenti ale neměli moc příležitostí si je prakticky osahat. Tady v Schill Dental Clinic máme nejmodernější mikroskopy hned tři a každý den je využíváme k práci a ošetření pacientů. Možnost využívat nejmodernější zařízení k práci je pro nás lékaře nesmírně motivující.

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

zubní laboratoř

Zubní korunky

Zub na počkání. Jaké jsou typy zubních korunek a jak zvolit tu nejvhodnější?

Na trhu existuje několik druhů zubních korunek, které se liší svými vlastnostmi a materiály. Výběr „nejlepší“ zubní korunky závisí na vašich konkrétních potřebách a požadovaném výsledku. Abyste se v džungli zubních korunek lépe zorientovali, přinášíme vám přehled některých běžně používaných typů: Kovové korunky…

Přečíst článek

Dentální hygiena

Skvělá dentální hygiena. Precizní a zevrubná péče v ordinacích Schill Dental Clinic Praha.

Na profesionální dentální hygienu možná už pravidelně chodíte. Není ale dentální hygiena jako dentální hygiena. Někde trvá déle, někde kratší dobu. Není to ale jen o délce ošetření, ale zejména o jeho preciznosti. Proto se průběh i výsledky mohou snadno lišit pracoviště od…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental