DiagnoDent

Schill Dental Clinic Technologie Diagnodent

 

DiagnoDent

překoná i oko odborníka

Dnes již mnoho lidí rozumí tomu, že pravidelná stomatologická péče pod dohledem kvalifikovaného zubaře, prevence a pravidelné prohlídky u zubaře jsou důležitou součástí komplexní péče o zdraví a krásu. Pro včasnou diagnostiku poškození zubů jsou klíčové také moderní technologie. 

DIAGNOdent - nejpřesnější diagnostika

S klasickými nástroji není zpravidla možné vyšetřit např. pukliny zubů atypického tvaru, proto diagnostiku dnes usnadňuje moderní laserový detektor. DiagnoDent na odhalení změn v zubní struktuře využívá zdravotně nezávadný laser. Zaznamená je, upozorní zvukovým signálem a zobrazí na monitoru. Váš stomatolog díky tomu dokáže lépe a přesněji identifikovat problém a  navrhnout následné řešení situace

Velkou výhodou diagnostiky zubních kazů DiagnoDent je fakt, že pomocí laseru je odhalí již v počátečním stádiu. Zjistí to díky změnám ve fluorescenci zubní struktury. Kaz přitom ještě nemusí být viditelný. Lidské oko je schopno zpozorovat pouze 57% z toho, co zachytí DiagnoDent.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.