MENU

Digital Smile Design

Vizualizace Vašeho nového úsměvu.

Na počítačové obrazovce Vám ukážeme, jak budete vypadat s novým úsměvem. 

Stav „před“ a „po“ uvidíte, aniž byste si sedli do zubařského křesla.

Paní Kamila - Digital Smile Design

Abyste si nemuseli pouze představovat, jak Vám nový úsměv bude slušet, můžete si model svého nového úsměvu vyzkoušet přímo v ústech. Až po jeho schválení začneme pracovat na finálním řešení. Se svým novým úsměvem budete spokojeni, protože bude přesně podle Vašich představ. 

Paní Kamila, ukázka zubů před a po zákroku. 

Ukáízka před a po - Digital Smile Design

5 kroků k novému úsměvu: 

  • Fotografie / 0 Kč
  • Vizualizace / 0 Kč
  • Otisk / 5 500 Kč 
  • Zkušební model / 0 Kč
  • Zákrok / individuální cena

 

 

Abychom Vám mohli změnu Vašeho úsměvu dopředu ukázat, máme na klinice malé fotostudio, kde Vás vyfotíme, a do několika minut Vám pomocí speciálního počítačového programu navrhneme nový úsměv. Tuto vizualizaci pro Vás vytvoříme zdarma.

Poté, co svůj nový úsměv uvidíte na obrázku, se můžete rozhodnout, zda přistoupíme ke druhému kroku. Tím je otisk Vašich zubů. Otisk můžeme udělat bezprostředně po vizualizaci, abychom neztráceli čas a mohli připravit model nového úsměvu. Tento výkon Vás bude stát 5 500 Kč.

Přibližně za dva týdny si nový model, který připraví naši zubní technici, přijdete vyzkoušet. Uvidíte se v zrcadle a rozhodnete se, zda můžeme začít se zákroky, potřebnými pro finální řešení. Všechny tyto kroky jsou důležité, dávají Vám čas se rozhodnout a vidět na sobě výsledek, ke kterému se dopracujeme. 

Tvorba nového úsměvu je pokaždé jiná, proto je těžké odhadnout cenu předem. Pokud však potřebné úpravy přesáhnou hodnotu 55 000 Kč, poplatek 5 500 Kč za otisk a model Vám z ceny odečteme.