Digital Smile Design

 

 

Nový úsměv ješte před zákrokem 

Vidět výsledek práce stomatologa, aniž jsme si sedli do jeho křesla, dnes nemusí být pouze fikce. V Schill Dental Clinic pracujeme s metodou, která je pro mnohé pacienty motivující, pomáhá při jejich rozhodnutí, zda se nám svěří do rukou a podstoupí ošetření. Jde o metodu Digital Smile Design, jejíž princip je velmi jednoduchý.

 

Co poskytuje služba Digital Smile Design

  • diagnostikuje stav pacienta, který je východiskom pro nasledující zákroky
  • ukazuje, čeho všeho můžeme dosáhnout a jaké postupy je třeba využít
  • prostřednictvím technologií ukazuje výsledný chrup po všech ošetřeních a zákrocích

Představte si, že:

  • máte od dětství zbarvený chrup od léků, či nepravidelné, křivé nebo jinak mechanicky poškodené zuby.
  • Svůj úsměv raději skrývate, ostýcháte se ve společnosti, neprojevujete naplno svou osobnost.
  • Zubaře se bojíte, protože nevíte jak to ve výsledku dopadne a zda proces ošetrení chrupu bude vůbec stát za to.

Pokud uvidíte výsledek naší práce dopředu, ve chvíli, kdy se teprve usadíte do zubařského křesla, určitě se rozhodnete rychleji. Budete prostě vědět, proč podstupujete jednotlivé zákroky. Kromě estetické predikce, která pacienta nejednou pozitivní šokuje, je důležité nahlédnout i na zdravotní hledisko chrupu. Pěkný úsměv je především ten, který je zdravý.

 

Tři kroky k perfektnímu úsměvu

Na to, abychom našim klientům zvládli předem ukázat změnu úsměvu, vytvořili jsme u nás malé fotostudio. Vizualizaci nového úsměvu umíme pomocí speciální technologie navrhnout do několika minut. Po tom, co uvidíte svůj nový úsměv na obrázku, rozhodnete se, zda přistoupíme k druhému kroku – otisk zubů.

Pokud se rozhodnete vidět vizualizaci i živě, následují otisky zubů. Ty je možné vytvořit bezprostředně po vizualizaci. Zubní technici vytvoří nový model chrupu na základě předchozí vizualizace, a klient si tak může na vlastní kůži vyzkoušet, jak mu svědčí perfektní úsměv. Následuje fáze plánování finálního řešení.

Všechny dosavadní kroky poskytovaly pacientovi čas rozhodnout se, k jakému výsledku by se chtěl dopracovat. Po odsouhlasení ze strany pacienta se pouštíme do další práce. Časová i finanční náročnost ošetření chrupu závisí na jeho původním stavu. U někoho jsou to jen malé estetické korekce, plomby, jiné případy vyžadují hloubkové ošetření či složitější zákroky.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.