Estetická stomatologie

Zdraví a estetika zubů

Dosáhnout zdravého úsměvu je prvořadé. V dnešní společnosti je však důležitá i estetická stránka. Zářivý a pěkný chrup pomáhá pozvednout psychiku, posiluje vnitřní rovnováhu. Je klíčem k tomu, abychom byli sami se sebou spokojeni. Ostatně i v mnoha profesích sehrává celkový vzhled důležitou úlohu. Vzhled i stav zubů se během našeho života mění.

Celý proces kosmetické stomatologie není jen o dosažení perfektního úsměvu, je zejména o jeho následném udržení. K dosažení i udržení zdravého a bílého úsměvu dnes využíváme mnoho inovativních technologií. Jsou neinvazivní, nebolestivé a rychlé. Spolu s využíváním kvalitních materiálů tak představují dlouhodobé řešení.

 

Mezi nejvyužívanější zákroky kosmetické stomatologie patří

Zajímá vás, jak by váš úsměv mohl vypadat?

Nabízíme vám službu Digital Smile Design, díky které si svůj dokonalý úsměv nemusíte jen představovat! Pomocí speciálního počítačového programu vám během pár minut můžeme "vytvořit" váš vysněný chrup na počítači. Rozhodnete se sami. Potom spolu naplánujeme kroky léčebného programu. Přečtěte si více o službě Digital Smile Design nebo si klikněte na video v části před a po.

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.