Hodnocení klientů

Dobry den, pisi na zaklade nasi dnesni druhe navstevy vasi kliniky.

Chtela bych podekovat za perfektni praci pani doktorky Martiny Sopkove, hlavne za jeji trpelivost a vlidny pristup k synovi. Syn ma problemove zoubky a ja mam konecne pocit, ze nekdo nam nabizi komplexni pohled na vec a reseni, neni tlacen casem a ze s pomoci pani doktorky se dostaneme k tomu, ze druhe zoubky uz bude mit syn zdrave co nejdele. Verim, ze jsme zakotvali ve spravnych rukou . Diky patri i ostatnimu personalu kliniky, vsichni jsou velmi prijemni a profesionalni.

 

Lucia

Od prvního vstupu do kliniky byl přístup fantastický

Sestřičky velmi příjemné, milé, komunikace, péče, přístup k pacientovi lidský. Veselé úsměvy a příjemná atmosféra.
Mám za sebou zákrok v podobě 2 implantátů na dolní čelisti.
Zákrok prováděl MUDr. Schill a jeho přístup byl taktéž velmi profesionální a lidský. Zákrok byl bezbolestný a ani po zákroku žádné bolesti.
Další ošetření mě ještě očekávají. Těším se na další spolupráci a vřele doporučuji Schill Dental Clinic.

 

Lucia

Profesionální péče, jediná zubní klinika, kam se nebojím jít.

Zákroky jsou rychlé a bezbolestné (v rámci možností).

 

Veronika

Já na tuto kliniku nedám dopustit.

Dokonce kvůli této klinice létám z ciziny na Slovensko. Všichni lékaři, sestřičky a recepce, se kterými jsem měla čest se setkat, jsou absolutní profesionály, vždy příjemní a chápaví. Předtím než jsem k nim zavítala poprvé jsem měla panicky strach ze zubaře a nyní k nim vždy přijdu s úsměvem a klidem v duši a odcházím maximálně spokojena. Ano, jsou celkem drazí, ale čím vším jsem si já musela projít, nelituji ani cent a k nikomu jinému už nemam důvěru jít.

 

Jana

Byla jsem velmi spokojená s milým přístupem paní hygienistky při dentální hygieně.

Celou dobu mě povzbuzovala, že to výborně zvládám a skvěle spolupracuji. Výborná klinika.

 

Angelika

Klienty Shill Dental Clinic jsme s manželem už několik let.

Žijeme v Anglii už více než 5 let, ale zuby si necháváme dělat jen u Shilla – vždy perfektně odvedené práce, vstřícný přístup a ochota. Zub, který chtěli manželovi v Anglii u zubaře vytrhat, mu v Shill Dental Clinic zachránily.

 

Darina

Překvapilo mě, že zavedení implantátu trvalo 10 minut.

Už mám i korunku, a je pravda, co píší – vypadá jako můj zub. Prý to bylo jednoduché, ale i tak ... rychlá a perfektní práce. Děkuji.

 

Andrea

Osobně jsem velmi spokojená s přístupem personálu kliniky.

Oceňuji způsob komunikace s klientem, poskytnutí informací o postupu a možnostech výkonů, příjemnou atmosféru a pokud mohu posoudit (ve srovnání s předchozími zkušenostmi) i vysokou profesionalitu ..

 

Simona

Schill Dental Clinic navštěvuji už několik měsíců.

Péči jsem začala dentální hygienou a absolvovala jsem i bělení zubů jednak v domácím prostředí, ale i přímo na klinice. Byla jsem překvapená, že to bylo docela bezbolestné. Aktuálně si řeším na klinice spíše zdravotní aspekty svých zubů, konkrétně staré a špatně vyplněné zubní korunky a záněty, které mi z toho vznikly. Musím vyzvednout profesionální přístup lékařů, především MDDr. Tomáše Kučery, který se mnou absolvoval už několik delších "operací", kde mi čistil zubní kanálky a vyměňoval korunky. Navíc mě mile překvapilo, že zubní korunky mi na klinice vyrobí okamžitě během deseti minut, přesně během toho, jak si vypiji kávu.

 

Erika

V Schillu to byl super zážitek! Překvapil mě velmi milý přístup, a to nejen doktora, ale i sestřiček, přivítání na recepci, výborná káva, příjemné prostředí.

Bylo o mě skutečně dobře postaráno, vše mi vysvětlili a výsledek je výborný. S odstupem času si stále více uvědomuji, že s úsměvem, který mám díky Schill klinice, je každý den hezčí než předtím.

Všem, kteří chtějí zažít nejen profesionální práci, ale i přístup, doporučuji navštívit Schill dental clinic

 

Peter

Maximální spokojenost, vysokoprofesionální erudovaný přístup, jsem muž, který má 190 cm a 130 kg a stejně jsem měl panicky strach ze zubařů.

Ještě z dětských časů, a nakonec v dospělosti, doplatily na to moje zuby. Hned po první návštěvě, konzultaci a vytvoření léčebného plánu, jsem se do toho pustil, investovat něco do sebe. Příjemné prostředí, inovativní technika, léčba, a hlavně bez bolesti. A co se týče financí, že draho? Myslím si, že je to střední standart ve srovnání ceníků s okolními zeměmi, nemluvě o Dentální úkonech a ceníků v západních zemích. Myslím si, že tamto je mega drahé. V dnešní době všechno něco stojí. Můj názor je takový, pokud se máme rádi, musíme do sebe něco investovat. Konec konců v konečném důsledku reprezentujeme pak sami sebe. Nakonec máme z toho velmi dobrý pocit a nejen my, ale i lidé kolo nás

 

Peter

Opravdu jsem vyzkoušela množství stomatologů v BA.

100% spokojená jsem zůstala až na této klinice a je úplně jedno, do rukou kterého lékaře se zde dostanu. Poslední dík patří panu doktorovi Kučerovi. Kliniku navštěvuje celá moje rodina, a tak zasílám jen jednoduché DĚKUJEME!

 

Lucia

Na této klinice mi velmi pomohly, když jsem měla velké bolesti a byli ochotni mi pomoci, i když se jim už končila otevírací doba.

Ošetření bylo nejen profesionální, ale i absolutně bezbolestné. A to jsem potom ještě cestovala z BA do BB! Od té doby chodím na preventivky, hygienu a všechna ošetření už jen sem. Děkuji!

 

Maria

Objednejte
se teď