Hodnocení klientů

Dovolte mi prosím touto cestou velice poděkovat paní doktorce Martině Sopkové za včerejší profesionální zákrok a skvělý přístup. Budu velice ráda i nadále využívat vašich služeb.

Zároveň, prosím, vnímám tento zážitek i jako jakousi reflexi toho, co se odehrává na poli zdravotnictví a jak rozdílné mohou být přístupy. Tímto ještě jednou děkuji za velmi profesionální přístup SCHILL Dental Clinic a všech zúčastněných. Péči Vaší kliniky mohu všem doporučit.

Děkuji  Vám a budu se těšit i nadále

 

Radka 

Dobrý den, píši na základě naší dnešní druhé návštěvy Schill Dental Clinic.

Chtěla bych podekovat za perfektní práci paní doktorky Martiny Sopkové, hlavně za její trpělivost a vlídný přístup k synovi. Syn má problémové zoubky a já mam konečně pocit, ze někdo nám nabízí komplexní pohled na věc a řešeni, není tlačen časem a že s pomoci paní doktorky se dostaneme k tomu, že druhé zoubky už bude mít syn zdravé co nejdéle. Věřím, že jsme zakotvili ve správných rukou . Díky patří i ostatnímu personálu, všichni jsou velmi příjemní a profesionální.
Lucie

Od prvního vstupu do Schill Dental Clinic byl přístup fantastický

Sestřičky velmi příjemné, milé, komunikace, péče, přístup k pacientovi lidský. Veselé úsměvy a příjemná atmosféra.

Mám za sebou zákrok v podobě 2 implantátů na dolní čelisti.

Zákrok prováděl MUDr. Schill a jeho přístup byl taktéž velmi profesionální a lidský. Zákrok byl bezbolestný a ani po zákroku žádné bolesti.

Další ošetření mě ještě očekávají. Těším se na další spolupráci a vřele doporučuji Schill Dental Clinic.
Lucie

Profesionální péče, jediné zubní centrum, kam se nebojím jít.

Zákroky jsou rychlé a bezbolestné (v rámci možností).
Veronika

Já na Schill Dental Clinic nedám dopustit.

Dokonce kvůli nim létám z ciziny na Slovensko. Všichni lékaři, sestřičky a recepce, se kterými jsem měla čest se setkat, jsou absolutní profesionály, vždy příjemní a chápaví. Předtím než jsem k nim zavítala poprvé jsem měla panicky strach ze zubaře a nyní k nim vždy přijdu s úsměvem a klidem v duši a odcházím maximálně spokojena. Ano, jsou celkem drazí, ale čím vším jsem si já musela projít, nelituji ani cent a k nikomu jinému už nemam důvěru jít.
Jana

Byla jsem velmi spokojená s milým přístupem paní hygienistky při dentální hygieně.

Celou dobu mě povzbuzovala, že to výborně zvládám a skvěle spolupracuji. Výborné zařízení.
Anna

Klienty Shill Dental Clinic jsme s manželem už několik let.

Žijeme v Anglii už více než 5 let, ale zuby si necháváme dělat jen u Shilla – vždy perfektně odvedené práce, vstřícný přístup a ochota. Zub, který chtěli manželovi v Anglii u zubaře vytrhat, mu v Shill Dental Clinic zachránily.

 

Dana

Překvapilo mě, že zavedení implantátu trvalo 10 minut.

Už mám i korunku, a je pravda, co píší – vypadá jako můj zub. Prý to bylo jednoduché, ale i tak ... rychlá a perfektní práce. Děkuji.

 

Andrea

Osobně jsem velmi spokojená s přístupem personálu Schill Dental Clinic.

Oceňuji způsob komunikace s klientem, poskytnutí informací o postupu a možnostech výkonů, příjemnou atmosféru a pokud mohu posoudit (ve srovnání s předchozími zkušenostmi) i vysokou profesionalitu.
Simona

Schill Dental Clinic navštěvuji už několik měsíců.

Péči jsem začala dentální hygienou a absolvovala jsem i bělení zubů jednak v domácím prostředí, ale i přímo u nich. Byla jsem překvapená, že to bylo docela bezbolestné. Aktuálně si řeším v Schill Dental Clinic spíše zdravotní aspekty svých zubů, konkrétně staré a špatně vyplněné zubní korunky a záněty, které mi z toho vznikly. Musím vyzvednout profesionální přístup lékařů, především MDDr. Tomáše Kučery, který se mnou absolvoval už několik delších "operací", kde mi čistil zubní kanálky a vyměňoval korunky. Navíc mě mile překvapilo, že zubní korunky mi V SDC vyrobí okamžitě během deseti minut, přesně během toho, jak si vypiji kávu.

Kateřina

V Schillu to byl super zážitek! Překvapil mě velmi milý přístup, a to nejen doktora, ale i sestřiček, přivítání na recepci, výborná káva, příjemné prostředí.

Bylo o mě skutečně dobře postaráno, vše mi vysvětlili a výsledek je výborný. S odstupem času si stále více uvědomuji, že s úsměvem, který mám díky Schill Dental Clinic, je každý den hezčí než předtím.

Všem, kteří chtějí zažít nejen profesionální práci, ale i přístup, doporučuji navštívit Schill Dental Clinic

Petr

Maximální spokojenost, vysokoprofesionální erudovaný přístup, jsem muž, který má 190 cm a 130 kg a stejně jsem měl panicky strach ze zubařů.

Ještě z dětských časů, a nakonec v dospělosti, doplatily na to moje zuby. Hned po první návštěvě, konzultaci a vytvoření léčebného plánu, jsem se do toho pustil, investovat něco do sebe. Příjemné prostředí, inovativní technika, léčba, a hlavně bez bolesti. A co se týče financí, že draho? Myslím si, že je to střední standart ve srovnání ceníků s okolními zeměmi, nemluvě o dentálních úkonech a ceníků v západních zemích. Myslím si, že tamto je mega drahé. V dnešní době všechno něco stojí. Můj názor je takový, pokud se máme rádi, musíme do sebe něco investovat. Konec konců v konečném důsledku reprezentujeme pak sami sebe. Nakonec máme z toho velmi dobrý pocit a nejen my, ale i lidé kolo nás
Josef

Opravdu jsem vyzkoušela množství stomatologů v BA.

100% spokojená jsem zůstala až v Schill Dental Clinic a je úplně jedno, do rukou kterého lékaře se zde dostanu. Poslední dík patří panu doktorovi Kučerovi. SDC navštěvuje celá moje rodina, a tak zasílám jen jednoduché DĚKUJEME!
Marta

V Schill Dental Clinic mi velmi pomohli, když jsem měla velké bolesti a byli ochotni mi pomoci, i když se jim už končila otevírací doba..

Ošetření bylo nejen profesionální, ale i absolutně bezbolestné. A to jsem potom ještě cestovala z BA do BB! Od té doby chodím na preventivky, hygienu a všechna ošetření už jen sem. Děkuji!
Martin

Objednejte
se teď