MENU

K zubaři před dovolenou

Při plánovaní dovolené si naplánujte i preventivní zubní prohlídku a dentální hygienu!

Čas dovolených se blíží. Znáte ty situace, které se dokážou z vytouženého oddychu přeměnit ve stres? Například nepřekonatelná bolest zubu. A to právě tam, kde nikoho neznáte.

K zubaři před dovolenou - Schill Dental Clinic

Přitom stačí zavolat na naši kliniku, objednat se na preventivní zubní prohlídku dříve, než odjedete na dovolenou. Vyhnete se tak stresu na dovolené a nebude to bolet ani Vás, ani Vaši peněženku. Prevence je vždy levnější. Pokud Vám zjistí začínající kaz nebo zánět, včasné ošetření bude méně náročné, a tedy i méně bolestivé.

Nepodceňujte preventivní prohlídku. Není lepší jistoty než vědět, že jsou Vaše zuby bez kazů, zánětů či neošetřených odhalených krčků a ničím Vás během dovolené nepřekvapí. V rámci prevence si dopřejte i dentální hygienu, kde Vám naše dentální hygienistka odstraní zubní kámen a povlak.

  • V zemích EU máte po předložení evropského zdravotního průkazu právo jen na nevyhnutelnou zdravotní péči. Při složitějších výkonech je ošetření zubů nákladné.
  • Ošetření zánětu zubu  se v nejčastějších dovolenkových destinacích pohybuje od 60 € (Chorvatsko) až po 174 € (Egypt). V Japonsku se běžně platí jen za vstupní konzultaci u zubaře až 70 eur.
  • Zubní kaz ze začátku nevykazuje žádné příznaky, nebolí.  Projeví se nejdříve malou bílou skvrnou, kterou dokáže zjistit v raném stádiu buď zubař, anebo diagnostický přístroj.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.