MENU

K zubaři před dovolenou

Při plánovaní dovolené si naplánujte i preventivní zubní prohlídku a dentální hygienu!

Čas dovolených se blíží. Znáte ty situace, které se dokážou z vytouženého oddychu přeměnit ve stres? Například nepřekonatelná bolest zubu. A to právě tam, kde nikoho neznáte.

K zubaři před dovolenou - Schill Dental Clinic

Přitom stačí zavolat na naši kliniku, objednat se na preventivní zubní prohlídku dříve, než odjedete na dovolenou. Vyhnete se tak stresu na dovolené a nebude to bolet ani Vás, ani Vaši peněženku. Prevence je vždy levnější. Pokud Vám zjistí začínající kaz nebo zánět, včasné ošetření bude méně náročné, a tedy i méně bolestivé.

Nepodceňujte preventivní prohlídku. Není lepší jistoty než vědět, že jsou Vaše zuby bez kazů, zánětů či neošetřených odhalených krčků a ničím Vás během dovolené nepřekvapí. V rámci prevence si dopřejte i dentální hygienu, kde Vám naše dentální hygienistka odstraní zubní kámen a povlak.

  • V zemích EU máte po předložení evropského zdravotního průkazu právo jen na nevyhnutelnou zdravotní péči. Při složitějších výkonech je ošetření zubů nákladné.
  • Ošetření zánětu zubu  se v nejčastějších dovolenkových destinacích pohybuje od 60 € (Chorvatsko) až po 174 € (Egypt). V Japonsku se běžně platí jen za vstupní konzultaci u zubaře až 70 eur.
  • Zubní kaz ze začátku nevykazuje žádné příznaky, nebolí.  Projeví se nejdříve malou bílou skvrnou, kterou dokáže zjistit v raném stádiu buď zubař, anebo diagnostický přístroj.