Schill Dental Clinic

Veškeré služby pod jednou střechou

Máme otevřeno 12h denně

Jsme tu pro vás i tehdy, když jiní mají zavřeno. Nemusíte dělat kompromisy, vyberte si čas návštěvy, který vám vyhovuje nejvíce.

Akutní problémy řešíme ihned

Úleva od bolesti je na prvním místě. Zavolejte nám nebo přijďte přímo a akutní problém neprodleně vyřešíme. Vaše zdraví je naší prioritou.

Většinu zákroků zvládneme během jednoho dne

V Schill Dental Clinic máme všechna oddělení, přístroje a materiály na jednom místě. Za zdravým úsměvem už nemusíte cestovat, vše si vyřídíte přímo u nás. Na korunky či jiné keramické náhrady nemusíte čekat, protože díky technologii CEREC® vám je vyrobíme na počkání.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.