o 10 let mladší

Schill Dental Clinic Praha partnerem pořadu

O 10 let mladší díky Schill Dental Clinic Praha! 

 

Naše stomatologické zařízení bylo osloveno k tomu, abychom vstoupili do životů  účastníků unikátního televizního pořadu O 10 LET MLADŠÍ a podíleli se na jedinečné proměně každého z účinkujících. Pořád můžete sledovat na TV Nova od 23. 10. 2019 v hlavním vysílacím čase od 21:30 vždy ve středu a poté ranní reprízu každý čtvrtek od 9:55

Účastníci pořadu se dostali do péče profesionálů Schill Dental Clinic, kteří byli k dispozici u výkonů od dentální hygieny po složite chirurgické operace. Zuby tvoří člověka, a tak výsledky našich proměn značně přispěly nejen ke zvýšení sebevědomí a chuti do života každého z nich, ale také pozitivně ovlivnily zdravotní stav svěřených pacientů. A o to především jde. Darujeme tisíce krásných a zdravých úsměvů. Ten váš již nebudete muset skrývat.

 

Odhodlejte se ke změně i vy. Kontaktujte nás


 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.